مرصاد نیوز: حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به شرایط امروز و اینکه در این شرایط باید تظاهرات بندگی در دولت ما شکل بگیرد، گفت: دولت و جامعه ما وقتی اسلامی است که در تظاهرات بندگی از ابرقدرت ها نهراسد.
مرصادنیوز: رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن گفت: محیط به وجود آمده متاسفانه انسان را به یاد زمان قبل از قتل عام در یوگوسلاوی و شرایطی که مسلمانان یوگوسلاوی داشتند می اندازند.
مرصاد نیوز: رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن گفت: یک واقعیت تلخ وجود دارد که اگر پناهندگان مسلمان نبودند و حتی اگر حیوان هم بودند با آن ها اینطور رفتار نمی شد.
مرصادنيوز: مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان ثلاث باباجانی گفت : هنر در اسلام جایگاه ویژه ای دارد و این جایگاه در انقلاب اسلامی به صورت جدی و ویژه ای مورد توجه قرار گرفته است.
مرصادنیوز: رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن گفت: در آمریکا تعداد زیادی از کشتارهایی که صورت می گیرد هیچ ارتباطی به اسلام و مسلمین ندارد ولی آن ها نادیده گرفته می شود.
مرصادنیوز: وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح برخی پروژه‌ها و طرح‌ها وارد کرمانشاه شد.
مرصادنیوز: به همت اداره تبلیغات اسلامی صحنه دومین دوره آموزشی با عنوان نقش سبک زندگی قرآنی در کاهش آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها