مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: با گذشت زمان و افزایش روز افزون اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به تدریج خدمت رسانی ها هم گسترده تر شد به طوری که امروز سپاه در خط مقدم محرومیت زدایی قرار دارد.
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج در بخش جذب نخبگان همواره پیش قدم بوده است و در همین راستا نیز در هفته جاری خانه نخبگان استان را برپا خواهیم کرد.
مرصاد نیوز: صبح امروز مراسم افتتاحیه همایش بزرگ بسیج و رسانه در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد.
مرصادنيوز: مسئول بسیج زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری برنامه‌های متنوع و متعدد توسط این نهاد در سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد.
مرصادنيوز: دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: غرب زده ها که کشاورزی و صنعت و خدمات و بانکداری را اداره می کردند اجازه ورود اسلام و انقلاب را به این عرصه ندادند.
مرصادنیوز: جشنواره شعر مرصاد با معرفی نفرات برتر در کرمانشاه به کار خود پایان داد.
مرصادنیوز: رئیس بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از خدمت‌رسانی نیروهای بسیجی کرمانشاه در نقاهتگاه ۳۰۰ تختخوابی سپاه خبر داد.
مرصادنیوز: معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه، برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان را تشریح کرد و از برگزاری برنامه‌های متعدد طی این هفته خبر داد.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها