مرصادنیوز: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: روسیه سامانه های موشکی اس 300 را در سوریه متمرکز کرده و این نوعی صف آرایی میان 2 بازیگر قدرتمند بحران سوریه یعنی آمریکا و روسیه تلقی می شود.
مرصاد نیوز: نداشتن چارچوب منطبق با سیاست های کلی نظام و همچنین عدم حرکت سیاسیون اصلاح طلب بر مدار اصول، باعث شده است که این آشفتگی در اصول به پایگاه مردمی این جریان نیز سرایت کرده و به یک بحران پایگاه اجتماعی برای آنان تبدیل شود.
مرصادنيوز: در راستای کاهش صدمات روانی در بلایای طبیعی کارگاه تخصصی آموزشی حمایت‌های روانی- اجتماعی در بحران در کرمانشاه برگزار شد.
مرصادنيوز: تعیین فرد یا نهاد "معین" برای استانها و شهرستانهای مختلف همواره در وضعیت غیر عادی و بحرانی انجام می شود و گاهی شرایط سیل و زلزله و... به اذهان متبادر می کند، پس می توانم بگویم نماینده دولت در کرمانشاه بالاخره متوجه اوضاع شده است.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه صبح امروز با حضور در برنامه فرمول یک تلویزیون با اجرای علی ضیاء به غیبت رسانه ای خود طی روزهای گذشته پایان داد.
مرصادنيوز: بارش های اندک در کرمانشاه نابسامانی هایی را به وجود آورده است.
مرصادنيوز: برای دومین بار از ابتدای فصل سرما، استان کرمانشاه شاهد اختلال در خدمت رسانی به مردم و بروز مشکلات متعدد در حوزه مدیریت بحران بود.
مرصادنیوز: رسانه های فرانسوی امروز از تشدید بحران اقتصادی در کارخانه پژو سیتروئن این کشور خبر دادند. امروز پژو سیتروئن بیش از ۳ هزار نفر از کارگران خود را اخراج می کند و اعلام کرده است که کارگران بیشتری را تعدیل خواهد کرد.
مرصادنیوز: «افرایم هالوی» در مصاحبه با روزنامه «هاآرتص» به انتقاد از عملکرد نخست‌وزیر اسرائیل پرداخت و گفت: نشانه‌های شورش اسرائیلی‌ها در حال بروز است.
مرصادنیوز: کارگاه دو روزه کمیته بحران در بیمارستان امام علی(ع) و بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه جهت آمادگی و آموزش پرسنل بیمارستانی برگزار شد.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

آخرین اخبار

پربازدیدها