مرصادنیوز: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: روسیه سامانه های موشکی اس 300 را در سوریه متمرکز کرده و این نوعی صف آرایی میان 2 بازیگر قدرتمند بحران سوریه یعنی آمریکا و روسیه تلقی می شود.
مرصاد نیوز: نداشتن چارچوب منطبق با سیاست های کلی نظام و همچنین عدم حرکت سیاسیون اصلاح طلب بر مدار اصول، باعث شده است که این آشفتگی در اصول به پایگاه مردمی این جریان نیز سرایت کرده و به یک بحران پایگاه اجتماعی برای آنان تبدیل شود.
مرصادنيوز: در راستای کاهش صدمات روانی در بلایای طبیعی کارگاه تخصصی آموزشی حمایت‌های روانی- اجتماعی در بحران در کرمانشاه برگزار شد.
مرصادنيوز: تعیین فرد یا نهاد "معین" برای استانها و شهرستانهای مختلف همواره در وضعیت غیر عادی و بحرانی انجام می شود و گاهی شرایط سیل و زلزله و... به اذهان متبادر می کند، پس می توانم بگویم نماینده دولت در کرمانشاه بالاخره متوجه اوضاع شده است.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه صبح امروز با حضور در برنامه فرمول یک تلویزیون با اجرای علی ضیاء به غیبت رسانه ای خود طی روزهای گذشته پایان داد.
مرصادنيوز: بارش های اندک در کرمانشاه نابسامانی هایی را به وجود آورده است.
مرصادنيوز: برای دومین بار از ابتدای فصل سرما، استان کرمانشاه شاهد اختلال در خدمت رسانی به مردم و بروز مشکلات متعدد در حوزه مدیریت بحران بود.
مرصادنیوز: رسانه های فرانسوی امروز از تشدید بحران اقتصادی در کارخانه پژو سیتروئن این کشور خبر دادند. امروز پژو سیتروئن بیش از ۳ هزار نفر از کارگران خود را اخراج می کند و اعلام کرده است که کارگران بیشتری را تعدیل خواهد کرد.
مرصادنیوز: «افرایم هالوی» در مصاحبه با روزنامه «هاآرتص» به انتقاد از عملکرد نخست‌وزیر اسرائیل پرداخت و گفت: نشانه‌های شورش اسرائیلی‌ها در حال بروز است.
مرصادنیوز: کارگاه دو روزه کمیته بحران در بیمارستان امام علی(ع) و بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه جهت آمادگی و آموزش پرسنل بیمارستانی برگزار شد.

سپاه باز هم خوش درخشید؛

سنگ تمام نورچشمی‌های انقلاب برای زوار / خدمتی از جنس عشق

مرصادنیوز: سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مرز خسروی با تمام امکانات اعم از زائرسرای سیدالشهدا با ظرفیت اسکان 5000 نفر در روز، برپایی موکبی با ظرفیت پذیرایی روزانه 8000 نفر و استقرا بیمارستان صحرایی و ... به زوار خدمت رسانی می کند.

پربازدیدها