مرصاد نیوز: به همت هیات کاراته استان کرمانشاه یک دوره کلاس تئوری مربیگری کاراته درجه 1 تا 3 در سالن شهید هادیان کرمانشاه در حال برگزاری است.
مرصاد نیوز: بانوی قایقران کرمانشاهی با قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی پاراکانو کشورمان، به عنوان تنها نماینده بانوان ایران به مسابقات قهرمانی آب های آرام جهان در آلمان اعزام شد.
مرصاد نیوز: تست های سنجش و اندازه گیری ویژه قهرمانان و ورزشکاران کرمانشاهی در پایگاه ورزش قهرمانی کرمانشاه انجام شد.
مرصاد نیوز: یکصد نفر از ورزشکاران، قهرمانان و دست اندرکاران ورزش کشور از فردا به مدت سه روز از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید می کنند.
مرصاد نیوز: اولین اردوی آماده سازی تنیس روی میز با حضور مربی و بازیکنان کره شمالی، در راستای کیفیت بخشی به تمرینات بازیکنان کرمانشاهی در خانه پینگ پنگ استان درحال برگزاری است.
مرصاد نیوز: از سوی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، مریم مشیری از مربیان توانمند استان کرمانشاه، به عنوان سرمربي جديد تيم ملي كاراته بزرگسالان كشور معرفی شد.
مرصاد نیوز: در پایان رقابت هاي كشتي آزاد جوانان و نوجوانان قهرماني ناشنوايان جهان ، کشتی گیران کرمانشاهی موفق به کسب 3 مدال رنگارنگ شدند.
مرصاد نیوز: اولین دوره از مسابقات اتومبیلرانی رالی شهری در بخش بانوان به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) در کرمانشاه برگزار شد.
مرصاد نیوز: مربی تیم ملی تکواندو نونهالان ایران در مسابقات آسیایی و جهانی به عنوان یکی از معلمان ورزشکار و قهرمان در استان کرمانشاه از مسئولین استان خواست تا شرایط استفاده بهینه از توانمندی های معلمان ورزشکار را به نحو احسنت در استان فراهم کنند.
مرصاد اسپرت: در ادامه مسابقات کشتی جام جمهوریت باکو در آذربایجان ، دو ورزشکار کرمانشاهی موفق به کسب مدال برنز این دوره از مسابقات شدند.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها