مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اجازه دریافت رانت در امهال وام‌ها نمی‌دهیم، گفت: برخی وزرا می‌خواهند برای تغییر مدیران با نمایندگان مجلس لابی کنیم، اما هرگز این کار را نخواهم کرد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: پروژه های عمرانی که به بخش خصوصی واگذار می شود از ۱۰ سال معافیت مالیاتی برخوردار خواهند بود.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: منطقه ویژه اسلام‌آباد از پیشرفت خوبی نسبت به گذشته برخوردار شده است و به تازگی چند سرمایه گذار برای فعالیت اقتصادی در این مجموعه اعلام آمادگی کرده اند.
مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از بهره مندی ۲ هزار خانوار روستایی استان از نعمت گاز خبر داد.
مرصادنیوز: _استاندار کرمانشاه با انتقاد از وضعیت بلاتکلیف یک واحد تولیدی دراسلام‌آباد غرب گفت: پاسخ بی اعتمادی کلنگ‌زنی وزیر جهادکشاورزی را چه کسی باید بدهد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه در سفر به اسلام‌آباد غرب از کارخانه‌های تولیدی این شهرستان بازدید کرد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: ۱۶ واحد بوم گردی تا اول آبانماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
مرصادنیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تحریم های دشمن علیه کشور گفت: تحریم‌ها می‌تواند بخشی از تجارت را به مناطق غربی سوق دهد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: شرایط ویژه کرمانشاه ایجاب می کند به عنوان یک استان پایلوت در حوزه مبارزه با آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شود.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: جنگ روانی دشمن برای دلسرد کردن از انقلاب ناکام مانده و خواهد ماند.

پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز

دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

مرصادنیوز: در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند.

پربازدیدها