مرصادنیوز: علمای اهل سنت استان کرمانشاه در گفتگوهایی اقدام عربستان در جلوگیری از ورود ایرانیان به مراسم حج را محکوم کردند.
مرصادنیوز:خبرهای پنهان از قلب آل سعود با رصد مطالب منتشر شده در رسانه ها و شبکه های اجتماعی عربستان از این موضوع حکایت دارد که ممکن است حاجیان منا به قربانگاه اختلاف نوادگان عبدالعزیز رفته باشند.
مرصادنيوز:در پی توافق کلی با عربستان در خصوص حج، اعضای کمیته اجاره مسکن حجاج و نماینده مرکز پزشکی عازم عربستان شده و فعالیت خود را آغاز کردند.
مرصادنيوز: خانم حسینی با انتقاد از ادا نشدن حق خانواده‌های شهدا، در پی‌گیری فاجعه منا، تأکید می‌کند که این خانواده‌ها منتظر پاسخ مسئولین از جمله رئیس‌جمهور و وزیر خارجه به مطالبات خود هستند.
مرصادنيوز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در صورت پذیرش شرایط جمهوری اسلامی ایران اعزام حجاج برای انجام مناسک حج در سال آینده انجام می‌شود.
مرصاد نیوز: پس از بحران مالی در عربستان سعودی ارسال برخی پالسهای آشتی جویانه برای از سر گیری سفرهای عمره و تمتع آغاز شده است.

مرصادنیوز: امام جمعه موقت تهران گفت: امروز برخی افراد از آمریکا می‌ترسند و حتی در صحبت‌هایشان می‌گویند باید با آمریکا کنار بیاییم.
مرصادنیوز: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خوشبختانه پس از برجام، مسیر سرمایه‌گذاری بسیاری از شرکت‌های خارجی هموار شده است و می‌توانیم از ارتباط و تعامل با آنها در جهت رشد و پیشرفت کشور به ویژه در صنعت دریانوردی بهره ببریم.
مرصادنیوز: حج امسال تا امروز، 239 کشته داده. یک سال پس از فاجعه «منا»، شمار حاجیان هم کاهش یافته، اما عربستان این را پنهان کرده؛ کاهشی که ریاض تلاش کرده با «هزاران ویزای افتخاری» جبرانش کند.
مرصاد نیوز : امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: کعبه و مسجدالحرام متعلق به همه ی مسلمانان جهان است و کسی صاحب آن نیست و اقدامات آل سعود در بهانه تراشی برای عدم حضورحجاج ایرانی را محکوم می کنیم.

سینه ستبر ایران امروز هم حماسه ساز می شود؛

استقبال خوب کرمانشاهی‌ها از انتخابات/ حضور پررنگ رای اولی‌ها

مرصادنیوز: کرمانشاهی ها استقبال خوبی از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند.

پربازدیدها