مرصادنيوز:همسر و دختر آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز، کشور را به مقصد انگلیس ترک کردند.
مرصادنيوز: رسانه‌ها از وقوع تیراندازی و انفجار در نزدیکی پارلمان انگلیس خبر دادند که تاکنون دستکم یک کشته برجای گذاشته است.
مرصادنيوز: رئیس دفتر اجرایی بانک سپه در لندن اعلام کرد:یک سال پس از توافق هسته‌ای، بانک سپه ایران در لندن نمی‌تواند مبادلات مالی انجام دهد به ویژه در انگلستان بانک‌های بزرگ تمایلی برای انجام معامله با مؤسسات ایرانی به دلیل ترس از جریمه‌های آمریکا ندارند.
مرصادنيوز: مسعود بهنود از عوامل سایت دولتی بی بی سی انگلیس، این روزها خواستار برجسته کردن «حمله به قوه قضاییه» در ماه‌های نزدیک به انتخابات ریاست‌جمهوری شده است. او به دلیل شکست‌هایی که از سال ۸۸ تاکنون متحمل شده، بار دیگر به دنبال شبکه سازی است.
مرصادنيوز:رئیس‌کل بیمه مرکزی برای مذاکره با بیمه‌گران اروپایی لندن و مونیخ به اروپا سفر کرده است تا بتوان سطح همکاری‌های ایران با همتایان بین‌المللی را افزایش دهد.
مرصادنیوز: مرد فنی تیم مذاکرات هسته‌ای تحت ریاست ظریف می‌گوید ایران به برجام پایبند بوده است ولی شاید بعد از مشخص شدن نتایج انتخابات آمریکا برجام روزهای سخت‌تری را تجربه کند.
مرصادنیوز: رئیس کمیته حقوق بشر اسلامی لندن با اشاره به دلایل حمایت های دولت های غربی از عربستان تاکید کرد: این برای پولی است که عربستان سعودی خرج می کند.
مرصادنیوز: رئیس جمهور با اشاره به نقش بریتانیا در تحقق برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) گفت: همه تلاش ها باید بر تسریع در اجرای دقیق برجام متمرکز شود.
مرصادنیوز: نشریه وابسته به عربستان سعودی در گزارشی قابل تعمق به تبلیغ و انتشار ایده‌های عناصر برانداز و فتنه‌گر مخالف جمهوری اسلامی همزمان با برگزاری انتخابات ایران پرداخت.
مرصادنیوز: یک روزنامه سعودی چاپ لندن نوشت که برخی سیاستمداران غربی به دولت کنونی ایران امید بسته‌اند تا سیاست‌ خارجی جمهوری اسلامی را کاملا تغییر بدهد.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها