مرصادنیوز: معاون اجتماعی پلیس فتا نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تهمت و افترا در فضای مجازی مانند فضای حقیقی است و جرم محسوب می‌شود.
مرصادنیوز: پلیس فتا با اعلام نا امن بودن اپلیکیشن موبایلی «وام ایران» نسبت به نصب این برنامه از سوی کاربران تلفن همراه هشدار داد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری پدری که به قصد تفریح و سرگرمی فرزند ۳ ساله خود را مجاب به استعمال موادمخدر و سپس فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود، خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه گفت: تعمیرکار تلفن گوشی همراه که با انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان باعث ایجاد دردسر شده بود، دستگیر شد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه ازدستگیری پسری که مبلغ ۲۳ میلیون ریال به‌صورت اینترنتی و غیرمجاز از حساب پدر خود برداشت کرده بود، خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: گرداننده سایت غیراخلاقی توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه نسبت به خرید و فروش تسهیلات در فضای مجازی هشدار داد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتای کرمانشاه از شناسایی متصدی متخلف یک کافی‌نت خبر داد که با سوء استفاده از اعتماد مشتری خود اقدام به برداشت غیر مجازکرده بود.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: یک باند کلاهبرداری در کرمانشاه متلاشی شد و در این رابطه ۳ نفر دستگیر شدند.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتای کرمانشاه گفت: مردم برای زلزله‌زدگان به هر شماره حسابی کمک نقدی واریز نکنند

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها