مرصادنيوز: جمعی از معلمان، فرهنگیان و دانشجویان دانشگاه‌ فرهنگیان، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.
مرصاد نیوز: فرهنگیان شهرستان گیلانغرب با وجود داشتن بیمه طلایی مجبور هستند نسخه های دارویی خود را به صورت آزاد از داروخانه ها بخرند.
مرصادنيوز:کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فرهنگی ما نباید دغدغه معیشتی داشته باشد چه برسد به اینکه برخی صندوقی که هرکدام از فرهنگیان 8-10 میلیون سهم دارند، مجموعه ثروت او را مجموعه اختصاصی خود کنند.
مرصادنيوز:بخش‌هایی از مناظره دوم انتخابات ۹۶ به مساله فرهنگیان اختصاص پیدا کرد و جهانگیری بر خلاف واقع مدعی افزایش چشمگیر حقوق فرهنگیان در دولت یازدهم شد.
مرصادنيوز:در نامه جمعی از فرهنگیان خطاب به روحانی آمده است؛ صندوق ذخیره فرهنگیان را جمعی از مدیران افراطی، سیاست‌زده و ناکارآمد چنان به تاراج غارتگران دادند که عوارض آن تا ابد ماندگار است.
مرصادنيوز: اولین جلسه شورای آموزش و پرورش 96 با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن جلسات این اداره برگزار شد.
مرصادنيوز:در حالیکه پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته عمدتاً با یک سال تاخیر پرداخت می‌شود در بودجه سال ۹۶ نیز اعتباری برای این موضوع لحاظ نشده و این در حالی است که ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این بخش نیاز است.
مرصادنيوز:عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: شاهد یک اراده جدی برای بازگرداندن آنچه از دست فرهنگیان به صندوق ذخیره رفته است، نیستیم.
مرصادنيوز: نماینده حوزه انتخابیه قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی باتاکید بر پیگیری حق نوار مرزی فرهنگیان شهرستان در مجلس شورای اسلامی گفت :آموزش و پرورش اساس توسعه در هر جامعه ای است .
مرصادنيوز:این دوره از سوی وزارت آموزش و پرورش به همه اداره های استانی ابلاغ شد و بر اساس این ابلاغیه معلمان باید به ازای حضور در هر ساعت کلاس آموزش ضمن‌خدمت از هر نوع آن، ساعتی هزار تومان، به اضافۀ 4 هزار تومان بابت هزینۀ صدور گواهینامۀ پایان دوره! پرداخت کنند.

خوبی‌هایی که قرنطینه خانگی دارد!

«کرونا» چالشی برای تاب‌آوری

مرصادنیوز: کرونا این ایام به یک چالش برای نمایش تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری افراد تبدیل شده و قرنطینه خانگی یک فرصت برای ارتقای این موارد است.

پربازدیدها