مرصادنيوز: سردار آسیابانی با بیان اینکه شهر نودشه 110 شهید را تقدیم انقلاب کرده است، افزود: مردم فداکار شهرستان، در دوران هشت سال جنگ تحمیلی، برگ زرینی را در نظام جمهوری اسلامی رقم زدند.
مرصادنيوز: ظهر امروز یک مرد اهل روستای دوریسان شهرستان پاوه در محل پل دوآب رودخانه سیروان غرق شد.
مرصادنیوز: ر هشتیمن روز از بهمن ماه، بارش برف سرتاسر شهرستان پاوه را سفید پوش کرده است.
مرصادنیوز: صلاح الدین میرانی جوان پاوه ای که در اطفاء داوطلبانه حریق ۸۰ درصد سوختگی را تجربه کرد به تلویزیون می رود.
مرصادنیوز: امام جمعه پاوه، امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی در جهان را به برکت وجود رهبری انقلاب دانست و گفت: وجود رهبر معظم انقلاب نعمت بزرگی برای کشور است.
مرصادنیوز: دومین گردهمایی شهرداران استان کرمانشاه با حضور امام جمعه پاوه ، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، فرماندار پاوه و شهرداران شهرستان های استان در پاوه برگزار شد.
مرصاد نیوز: مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پاوه برگزار شد.
مرصاد نیوز: مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در دیدار با اعضای انجمن حمایت از ورزش پاوه از بازسازی زمین فوتبال و احداث پیست دوومیدانی در این شهرستان خبر داد.
مرصاد نیوز: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه گفت: کلاس های طرح هجرت گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی بسیج دانشجویی این دانشگاه آغاز و تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
شهرستان پاوه با مجموعه‌ای از زیبایی‌های طبیعی و خدادادی و وجود روستاهایی با زیبایی‌های منحصر به فرد یکی از بهترین نقاط گردشگری استان کرمانشاه و کشور محسوب می شود.

خادمین دروازه کربلا سنگ تمام گذاشتند؛

«خسروی» سربلند از آزمون اربعین

مرصادنیوز: مردمان دروازه کربلا در خادمی زوار اباعبدالله(ع) سنگ تمام گذاشتند و مرز خسروی از آزمون اربعین سربلند بیرون آمد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه عنوان کرد

اسکان اضطراری بیش از ۵۱ هزار زائر طی ایام اربعین

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کرمانشاه عنوان کرد

خدمات‌رسانی اورژانس به بیش از ۱۷ هزار زائر اربعین

پربازدیدها