مرصادنيوز: محقق و استاد حوزه علمیه گفت: اشتغال، امنیت سرمایه‌ گذاری، رفع تبعیض، ثبات سیاسی ونظام اداری و دوری از فساد در سیستم اداری و اقتصادی ازمولفه‏‌های اصلی اقتصاد اسلامی است.
مرصادنیوز: علیرضا زاکانی در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور نوشت: کمتر از یک سال دیگر، حضرتعالی در معرض انتخاب مجدد مردم برای دوره‌ای دیگر هستید. تردید نکنید که اگر عزم خود را در مبارزه با فساد نشان دهید و این مدعای خود که «با کسی عقد اخوت نبسته‌ام» را در برخورد جدی با اخوی و اطرافیان و مدیران منتصب خود ثابت نمائید، در نگاه مردم جایگاه ویژه‌ای خواهید داشت.
مرصادنیوز: معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: تلاش دولت در راستای بهبود فضای کسب و کار در کشور بوده و اکنون حدود یک سوم از موانع از جلوی راه سرمایه گذاری برداشته شده است.
مرصادنیوز: سرآغاز حواشی فریدون را می‌توان از حضور بدون دلیل وی در جلسات هیئت دولت و شورای عالی انقلاب فرهنگی دانست، حضوری که از همان ابتدای دولت یازدهم صدای منتقدان دولت را درآورد موجب شد تا رئیس جمهوری برادر خود را به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور منصوب کند؛ انتصابی که پس از آن به حواشی برادر رئیس جمهور رنگ و بوی اقتصادی بخشید و پای او را به پرونده‌های اقتصادی باز کرد.
مرصادنیوز: فائزه هاشمی در شرایطی اجرای قانون را از ملزومات جلوگیری از فساد اقتصادی در کشور می‌داند که این خانواده به حکم قانون بر علیه مهدی هاشمی تمکین نمی‌کردند و عفت مرعشی مادر مهدی هاشمی، حکم وی را پدر سوخته بازی می‌دانست.
مرصادنیوز: این تناقض در رفتار اصلاح طلبان و رسانه های وابسته به آنها بیش از پیش ماهیت اصلی این جریان را رونمایی کرده و حال سوال دیگری که در این باره مطرح می شود این است که چگونه جریانی که به صورت گزینشی با مفسدان اقتصادی برخورد دارد، در مجلس آینده می خواهد اقدام به قانونگذاری و رفق و فتق امور کشور بپردازد.
مرصاد نیوز: فعالیت های دبیر کل حزب کارگزاران بر کسی پوشیده نمانده اما آنچه که مهم است این بوده که چگونه یک محکوم امنیتی و اقتصادی به خود اجازه می دهد تا فعالیت های سیاسی خود را از سر گرفته و در صصد گرم کردن تنور انتخابات بر بیاید.
مرصاد نیوز: رئیس قوه قضائیه هجمه‌های مستمر و پیوسته به دستگاه قضا را به دلیل تلاش این قوه در دور نشدن از مسیر عدالت، برخورد با مفاسد اقتصادی و ایستادگی در برابر فشارها و رانت‌های سیاسی دانست و گفت: البته صبر دستگاه قضایی هم حدی دارد.
مرصادنیوز: در گفتگوی تفصیلی مرصاد با دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه به نکاتی از جمله هشدار به احمدی نژاد درباره انتصاب خاوری، انتقاد به رئیس شورای شهرسابق کرمانشاه و ضرورت توجه به استعلام های امنیتی در انتصابات مطرح شد که در ادامه خواهد آمد.
مرصاد نیوز: مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه جهانگیری اظهار کردند: اهتمام دستگاه‌های مختلف برای مبارزه با فساد تحسین آمیز است لیکن این سمینار‌ها و امثال آنها چه معجزه ای می‌کند؟ چرا اقدام قاطع در مبارزه با فساد انجام نمی‌شود که نتیجه را مردم به صورت ملموس مشاهده کنند؟

کارشناسان از بی‌تاثیری قرارگیری در لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی می‌گویند؛

پذیرش FATF بدتر از تبعات قرارگیری در لیست سیاه

مرصادنیوز: کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند که قرارگیری در لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است.

پربازدیدها