مرصادنيوز: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: اگر ما ازشهید صیاد شیرازی تعریف می کنیم در واقع از روحیه مقاومت، استقامت و ایستادگی در برابر ظلم تعریف می کنیم.
مرصادنيوز:معاون سیاسی سپاه قدس گفت: با اشاره به گذشت شش سال از بحران و جنگ سوریه گفت: ما در سوریه با بدترین نوع جنگ مواجه هستیم، جنگی که خاک‌ریز مشخص ندارد و جنگی سیاسی و عقیدتی که جنایات در آن با نام الله‌اکبر و پول عربستان شکل‌گرفته است.
مرصادنيوز: سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه نظام با کسی شوخی ندارد و از هیچ کس هم نمی‌ترسد، گفت: شورای نگهبان هر کسی که از صندوق بیرون بیاید را به عنوان برنده انتخابات اعلام می‌کند اما در مقابل خواسته‌های غیرقانونی مقاومت می‌کند.
مرصادنيوز: رسایی در یادداشتی نوشت در محافل خصوصی خواص به نقل از مقامات قضایی گفته می‌شود که بر اساس روال عادی، حسین فریدون باید بازداشت شود، اما به‌ دلیل مقاومت‌هایی که می‌شود، اقدامی صورت نگرفته است. آیا قرار است مهدی هاشمی دیگری در کشور درست شود؟
مرصادنيوز: دبیرکل حزب‌الله در مراسم یادبود دبیرکل جنبش «الامه» لبنان به جریان‌های تکفیری و مسایل منطقه از جمله یمن، بحرین و فلسطین پرداخت و تصریح کرد جنگ کنونی علیه محور مقاومت است اما در نهایت این «مقاومت» است که پیروز از آن بیرون خواهد آمد و اولویت اصلی امت اسلام «آزادسازی فلسطین» است.
مرصادنيوز:سردار جزایری گفت: آمریکا و صهیونیسم جهانی در منطقه غرب آسیا به دنبال ایجاد سرزمین‌های سوخته هستند و راهبرد‌شان تضعیف کشورهای اسلامی است.
مرصادنيوز: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: لازم می‌دانم در روزهای اوج پیروزی‌های ارتش سوریه بار دیگر بر موضع اصولی ایران مبنی بر ضرورت فاصله گرفتن طرف‌های درگیر از نظامی‌گری و اتخاذ مسیرهای سیاسی برای پایان دادن به بحران سوریه تاکید کنم.
مرصادنيوز: در این میان اما نگاهی به نسخه‌ پیچی غلط برخی غرب‌گرایان داخلی برای جنگ سوریه و مسائل منطقه‌ای می‌تواند نقش مفیدی در افزایش تجربه تاریخی داشته باشد؛ چنان‌که این افراد در تلاش بودند با تعمیم الگوی شکست خورده برجام به سایر حوزه‌ها، خسارت‌های محض دیگری برای مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران پدید آورند. در ادامه به عنوان نمونه به چند مورد از این نسخه پیچی‌ها اشاره خواهیم.
مرصادنيوز: عملیات نیروهای ارتش سوریه و نیروهای مقاومت برای آزادسازی محله‌های شرقی که به مدت چندین سال در اشغال گروه‌های تروریستی به سرکردگی باند تروریستی جبهه‌النصره قرار داشت، با فتح آخرین قلعه تکفیری‌ها به پایان رسید و به این ترتیب دومین شهر بزرگ سوریه و پایتخت اقتصادی این کشور به طور کامل آزاد و پاکسازی شد.
مرصادنيوز: رئیس جمهور با بیان اینکه راهی جز جهاد و مقاومت برای فلسطینی‌ها در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی نیست گفت: توطئه‌ای که برای انحراف افکار عمومی از موضوع فلسطین در منطقه ایجاد شده با شکست مواجه می‌شود.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

رئیس گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد

ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا /۶ نفر جان باختند

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

پربازدیدها