مرصادنیوز: در مجموع از 8 هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر رهبری به کرمانشاه تا کنون تنها 3 هزار و 400 میلیارد تومان پرداخت شده و هر آنچکه تخصیص پیدانکرده و به دست استان نرسیده است مربوط به تعهدات دولت است.
مرصادنیوز: به دلیل شیوع ویروس کرونا شعار این روزها ماندن در خانه است. با این وجود برخی از هموطنان کماکان به سفرهای نوروزی مشغولند.
مرصادنیوز: وزیر امور خارجه ایران پس از رایزنی و دیدار با مقامات سه کشور چین، ژاپن و مالزی راهی تهران شد.
مرصادنیوز: آیا تاکنون پیش آمده که در هنگام سفر، بعد از طی مسیری طولانی، متوجه کمبود یکی از وسایل ضروری سفر شده باشید یا برخی بی‌برنامگی‌ها کام شما را تلخ کند؟
مرصادنیوز: مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: پیش ثبت‌نام اعزام متقاضیان عتبات عالیات نوروزی تا روز ۲۲ بهمن‌ماه تمدید شد.
مرصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه با انتقاد از سفر خارج از عرف دیپلماتیک رئیس جمهوری آمریکا به بغداد را بی احترامی به حاکمیت ملی عراق توصیف کرد.
مرصادنیوز: مدیرعامل راه آهن سوریه با بیان اینکه قطار تهران-دمشق در مسیر راه اندازی قرار دارد گفت: سفرهای بین دو کشور از طریق محور «تنف» از سر گرفته خواهد شد.
مرصادنیوز: باز هم نمایشی تکراری از پروژه «تعریض گردنه صلوات آباد سنندج» به عنوان شاهکار مدیریتی - مهندسی تمام عیار از اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان در سفر وزیر کشور به سنندج به اجرا درآمد.
مرصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام ۲۲۴ هزار سفر از طریق محورهای مواصلاتی کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: دقایقی پیش وزیر صنعت معدن و تجارت، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان ایمیدرو وارد کرمانشاه شدند.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها