مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه با فرافکنی از عملکرد ضعیف دولت در کرمانشاه طی اظهاراتی عجیب تکثر اقوام و مذاهب و فرهنگ را عامل عقب ماندن از توسعه عنوان کرد.
مرصادنیوز: حزب کارگزاران به عنوان یکی از حامیان اصلی استاندار معزول کرمانشاه بعد از برکناری بابادی با تدارک دیدار با استاندار جدید و انتقاد مضحک از رضایی بابادی به دنبال برپایی یک خیمه شب بازی جدید در کرمانشاه است.
مرصاد نیوز: استان کرمانشاه با وجود اینکه به عنوان محور تجارت در غرب کشور محسوب می شود کماکان بیکارترین استان کشور محسوب می شود.
مرصاد نیوز: صبح امروز استاندار کرمانشاه به منظور یک سفر کاری وارد شهرستان کنگاور شد.
مرصاد نیوز: صبح امروز رضایی بابادی استاندار کرمانشاه در سفر کاری خود به روانسر علاوه بر افتتاح آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی شهرستان روانسر و بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر روانسر در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان شرکت کرد.
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان روانسر به جایگاه نگاه کارشناسی در توزیع اعتبارات اشاره و تاکید کرد: کمیته برنامه ریزی باید نگاه کارشناسی به توزیع اعتبارات داشته باشد.
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: مجموعه بسیج استان با انجام دادن اقدامات مناسب و قابل توجهی در زمینه اشتغالزایی به عنوان یکی از ارکان توسعه در استان کرمانشاه محسوب می شود.
مرصاد نیوز: عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه هرگونه دستور از طرف استاندار برای برکناری شهردار منطقه 5 را کذب محض خواند و گفت: شورای شهر نهاد مستقلی است که حتی زیر نظر وزارت کشور هم نیست و اصلا مطرح کردن اینچنین صحبت هایی کذب محض است.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از معرفی این استان به ۱۶۰ کشور در رویداد گردشگری جهانی خبر داد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا سال 1400 به بهره برداری برسد.

یک کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:

اما و اگرهای عملیات بازار باز دولت

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل اقتصادی معتقد است عملیات بازار باز که دولت از طریق بانک مرکزی اجرا می‌کند با رعایت برخی موارد می‌تواند تاثیرگذار باشد.

پربازدیدها