مرصاد نیوز: رهبر معظم انقلاب توجه به وَجه ایرانی در عنوان الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت را مهم ارزیابی کردند و فرمودند: ایران، زمینه‌ی تحقق این الگوست و اگر به فرهنگ، تاریخ، جغرافیا، اقلیم، آداب و سنن و سرمایه‌های انسانی و طبیعی کشور توجه نشود، الگوی پیشرفت، سندی غیرقابل تحقق و بدون استفاده خواهد شد.
مرصاد نیوز: به مناسبت میلاد پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله، مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و شرکت‌کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
مرصاد نیوز: ائمه جمعه استان کرمانشاه بر لزوم حفظ وحدت در جامعه اسلامی ایران تاکید و خاطر نشان کردند: به کمک وحدت فعلی بایستی زمینه ساز تشکیل امت واحده اسلامی باشیم.
مرصاد نیوز: تغییرات در فدراسیون فوتبال در حالی شدت گرفته است که برخی ها معتقد هستند که مشکلات ورزش کشور ساختاری است و با تغییر مدیران چیزی تغییر نمی کند.
مرصاد نیوز: رئیس شورای قرارگاه عمار گفت: رسانه های انقلابی بایستی در این شرایط که برخی از وابستگان فتنه به فکر فتنه های آینده هستند مراقب باشند تا در صورت لزوم دست به بصیرت افزایی و روشن گری بزنند.
مرصاد نیوز: آمار های جدید از کاهش عجیب تمایل به فرزند آوری در میان خانواده های جوان ایرانی خبر می دهد به طوری که میزان این کاهش به 7 برابر گذشته رسیده است.
مرصاد نیوز: یکی از روزنامه های نزدیک به خانواده هاشمی، در گزارشی با عنوان " شبکه‌های مجازی در تسخیر ریاست آیت‌ا...‌ هاشمی " تلاش کرده است که از طریق فیس بوک اثبات کند خانواده هاشمی رفسنجانی دارای جایگاهی اجتماعی هستند.
مرصاد نیوز: حادثه گروگان گیری در سیدنی استرالیا به خوبی برتری سیستم قضایی جمهوری اسلامی ایران در بازداری جرم را در مقایسه با نظام های دیگر به نمایش گذاشت.
مرصاد نیوز: رفیق سلیمی عضو کمیته رهبری گروهک کومله تسلیم نیروهای وزارت اطلاعات شد.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها