مرصاد نیوز: رهبر معظم انقلاب توجه به وَجه ایرانی در عنوان الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت را مهم ارزیابی کردند و فرمودند: ایران، زمینه‌ی تحقق این الگوست و اگر به فرهنگ، تاریخ، جغرافیا، اقلیم، آداب و سنن و سرمایه‌های انسانی و طبیعی کشور توجه نشود، الگوی پیشرفت، سندی غیرقابل تحقق و بدون استفاده خواهد شد.
مرصاد نیوز: به مناسبت میلاد پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله، مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و شرکت‌کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
مرصاد نیوز: ائمه جمعه استان کرمانشاه بر لزوم حفظ وحدت در جامعه اسلامی ایران تاکید و خاطر نشان کردند: به کمک وحدت فعلی بایستی زمینه ساز تشکیل امت واحده اسلامی باشیم.
مرصاد نیوز: تغییرات در فدراسیون فوتبال در حالی شدت گرفته است که برخی ها معتقد هستند که مشکلات ورزش کشور ساختاری است و با تغییر مدیران چیزی تغییر نمی کند.
مرصاد نیوز: رئیس شورای قرارگاه عمار گفت: رسانه های انقلابی بایستی در این شرایط که برخی از وابستگان فتنه به فکر فتنه های آینده هستند مراقب باشند تا در صورت لزوم دست به بصیرت افزایی و روشن گری بزنند.
مرصاد نیوز: آمار های جدید از کاهش عجیب تمایل به فرزند آوری در میان خانواده های جوان ایرانی خبر می دهد به طوری که میزان این کاهش به 7 برابر گذشته رسیده است.
مرصاد نیوز: یکی از روزنامه های نزدیک به خانواده هاشمی، در گزارشی با عنوان " شبکه‌های مجازی در تسخیر ریاست آیت‌ا...‌ هاشمی " تلاش کرده است که از طریق فیس بوک اثبات کند خانواده هاشمی رفسنجانی دارای جایگاهی اجتماعی هستند.
مرصاد نیوز: حادثه گروگان گیری در سیدنی استرالیا به خوبی برتری سیستم قضایی جمهوری اسلامی ایران در بازداری جرم را در مقایسه با نظام های دیگر به نمایش گذاشت.
مرصاد نیوز: رفیق سلیمی عضو کمیته رهبری گروهک کومله تسلیم نیروهای وزارت اطلاعات شد.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها