مرصادنیوز: رئیس کل دادگستری کرمانشاه ابعاد تکان دهنده ای از اقدامات متهم به کلاهبرداری ۲ هزار میلیاردی در کرمانشاه را فاش کرد.
مرصادنیوز: سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: به دستگاه قضایی و ماموران امنیتی گفته‌ شده هر کلاهبرداری که ادعای ارتباط با اعضای شورای نگهبان را داشته و قصد فریب دارد، بدون معطلی تحت پیگرد قرار گیرد.
مرصادنیوز: توصیه می‌کنیم در این روزها هرگز به این پیامک‌ها اعتماد نکنید و اطلاعات بانکی خودتان را در هر سایتی وارد نکنید.
مرصادنیوز: در قسمت دوم این گزارش قصد داریم به تعدادی از روش‌های کلاهبرداری مهندسین اجتماعی در شبکه‌های اجتماعی از گذشته تا امروز بپردازیم.
مرصادنیوز: پلیس "فتا"ی خراسان جنوبی از شهروندان خواست در زمینه پیامکی که افراد سودجو با مضمون "یارانه شما قطع شد"، هشدار داد.
مرصادنیوز: زن سابقه‌داری که پس از راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه ۳۰۰‌میلیون‌تومان پول اعضا را سرقت کرده و گریخته‌بود به دام افتاد.
مرصادنیوز: نماینده دادستان گفت: در حالی مبالغی از سوی بانک ملت به فلاحتیان پرداخت شده که وی بدهکار کلان بانکی بوده است.
مرصادنیوز: زنی با همدستی دو فرزندش به بهانه حل مشکلات یک مرد پولدار تهرانی و به بهانه ارتباط با اجنه و نوشتن نسخه‌های دروغین خوشبختی از او چهارمیلیارد تومان کلاهبرداری کرد.
مرصادنیوز: من خانه‌ام را فروختم و سرمایه‌ام را تا ۵۰۰ میلیون تومان افزایش دادم چرا که این شرکت مرا قانع کرد این به نفع تو است. امروز اگر من همان پول را تحویل بگیرم ۷۰ درصد از دستم رفته است.این‌ها بخشی از صحبت‌های یکی از مالباختگان شرکت خودروی پرشین پارس است.

مرصادنیوز: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: مردی که با جعل هویت زنانه و با شگردی خاص از شهروندی اراکی در حدود 4 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا استان شناسایی و دستگیر شد.

سینه ستبر ایران امروز هم حماسه ساز می شود؛

استقبال خوب کرمانشاهی‌ها از انتخابات/ حضور پررنگ رای اولی‌ها

مرصادنیوز: کرمانشاهی ها استقبال خوبی از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند.

پربازدیدها