مرصادنيوز:خبرگزاری رویترز نوشته است که ترامپ امروز فرمان اجرایی محدودیت ورود پناهجویان و اتباع شماری از کشورهای مسلمان از جمله ایران به آمریکا را صادر می‌کند.
مرصادنیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: آل سعود حق ندارد بگوید اگر می‌خواهید به زیارت بیت عتیق بیایید باید طبق‌نظر و مقررات خاص ما بیایید؛ محروم کردن مسلمان از حج به بهانه‌های مختلف مصداق «صد عن سبیل الله» است.
مرصادنیوز: کارگردان مستند «بی مرز با حجاب» گفت: من مقید بودم حتما با حجاب چادر باشم؛ خب البته تحقق این مسئله، مشکلات امنیتی هم به همراه داشت مثلاً در فرودگاه‌ها... ولی من به خاطر اینکه حتماً می‌خواستم جلوی دوربین هم با چادر باشم در این سفرها توفیقی دست داد که تقریبا 99 درصد چادرم سرم باشد حتی در خیلی از مهمانی‌هایی که دعوت می‌شدم.
مرصاد نیوز: مدیر مدرسه علمیه سنقر گفت: مسئله قدس مهم و حیاتی است و مسلمانان جهان و آزادی خواهان واقعی نباید نسبت به مسئله قدس بی تفاوت باشند.
مرصادنیوز: امام جمعه نودشه گفت: وحدتی که بین مسلمانان شیعه و سنی ایران اسلامی وجود دارد روز به روز بر قدرت نظام می افزاید و موجب سرافرازی جمهوری اسلامی ایران در جهان شده است.
مرصادنیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: غربی‌ها و آمریکایی‌ها هر زمان که جنایات در مسیر منافع آنها است، سکوت می‌کنند، ولی هنوز برخی‌ها خوش‌بین هستند و می‌گویند برجام را مقدمه قرار دهیم و با آنها کنار بیاییم.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر لزوم حفظ وحدت میان مسلمانان تاکید کرد و گفت: دشمن از ایجاد تفرقه و تکه تکه شدن امت اسلامی سود می‌برد.
مرصادنیوز: قائم مقام شورای عالی قرآن از برگزاری نخستین نشست کمیته بین المللی داوران با حضور اساتید برجسته قرآنی جهان اسلام به میزبانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
حافظ کل قرآن و رتبه نخست کشوری در مسابقات قرآن دانشجویی امسال گفت: با وجود تحریم ها و فشارهای فراوان، شایسته نیست مسلمین در برابر استکبار جهانی تسلیم شوند.
مرصاد نیوز: امام جمعه شهر ازگله گفت: دنیای استکبار و در راس آن صهیونیسم و آمریکا در صدد ایجاد تفرقه و جنگ بین مسلمانان شیعه و سنی هستند و از این رو مسلمانان باید هوشیار باشند.

ماسک در کرمانشاه کیمیا شد؛

تدابیر مسئولان کرمانشاه برای جبران کمبود مواد بهداشتی

مرصادنیوز: کمبود ماسک و مواد بهداشتی که این روزها در کرمانشاه کرونا زده کیمیا شده مردم را به شدت نگران کرده است.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

کرمانشاه قطب منطقه‌ای غرب کشور در تشخیص کرونا شد

تحقیقات گسترده جهادگران برای رونق صنعت دامپروری

چشم امید دانشجویان بسیجی به استاندار کرمانشاه

پربازدیدها