مرصادنیوز: در یک مصوبه اقتصادی تبعیض آشکار میان کارمندان دولت و بخش خصوص به وضوح نمایان شده است.
مرصادنیوز: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از سقوط یک کارگر ساختمانی به داخل چاهک آسانسور یک ساختمان در حال ساخت در کرج خبر داد.
مرصادنیوز: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از ریزش آوار در یک زمین گودبرداری شده در خیابان زعفرانیه و نجات یک کارگر از زیر آوار خبر داد.

مرصادنیوز: سخنگوی سازمان آتش نشای شهر تهران از سقوط مرگبار کارگری در یک چاه عمیق در بازار تهران خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی بخش کوزران از توابع کرمانشاه، از دستگیری کارگران خارجی غیر قانونی در این بخش خبر داد.
مرصادنیوز: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بانک‌ها از بالا تا پایین دلالی می‌کنند، گفت: با این وضعیت بانک‌ها، کالای ایرانی حمایت نمی‌شود.
مرصادنیوز: فرماندار قصرشیرین گفت: در پی بازگشایی مجدد مرز پرویزخان، هزاران کارگر بیکار که مشکلات فراوان معیشتی داشتند، مشغول به کار شدند.
مرصادنیوز: کارخانه صدر فولاد یکی از واحدهای تولیدی استان لرستان است که اخیرا به دلیل مشکلات که دارد تعطیل شده و ۱۸۰ کارگر آن نیز بیکار شده‌اند.
مرصادنیوز: معضل جدی واردات کالاهایی که در داخل کشور تولید می شود، موقعیت شغلی کارگران ایرانی را تهدید می کند.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب گفت: چطوری در جمهوری اسلامی ایران کسی جرأت می کند بطور علنی درحضور مردم با امام معصوم شوخی کند و اهانت بکند.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها