مرصاد نیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی، از تذکر شفاهی به رئیس جمهور در خصوص کمک رسانی به باغداران و کشاورزان خسارت دیده از سرما در استان کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: گروههای جهادی در کمک به بازسازی خانه های زلزله زده نیازمندان شهرستان اسلام آبادغرب اقدام به فعالیت های عمرانی و خدماتی می نمایند.
مرصادنیوز: نیروهای گردان امام حسین(ع) شهرستان اسلام آباد غرب از اولین روز زلزله به روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب خدمت رسانی نمودند.
مرصادنیوز: نویسنده و استاد حوزه علمیه گفت: اعمال خیرخواهانه و کمک به دیگران سبب افزایش بهزیستی روانی و جسمانی افراد در یک جامعه می‌شود.
مرصادنیوز: نماینده وزیر و مدیر ارشد وزارت دفاع در استان کرمانشاه به تشریح اقدامات و کمک های این وزارتخانه در مناطق زلزله زده کرمانشاه پرداخت.
مرصادنیوز: رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان اسلام آباد غرب گفت: کمک به زلزله زدگان غرب کشور جهاد است وکسانی که با این مصیبت زدگان همدردی و مساعدت می کنند الله تعالی آفت و بلا رااز آنان دفع می کند.
مرصادنیوز: ۷ هزار تخته پتو به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شده است.
مرصادنیوز: محموله های اصلی امداد به زلزله زدگان استان کرمانشاه در دام ترافیک خودروهای کمک رسان شخصی افتاده اند.
مرصادنیوز: سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه از ارسال ۲۷ اکیپ کمک غیر نقدی دیگر مردم کرمانشاه به مناطق زلزله زده استان خبر داد.
مرصادنیوز: رییس جمعیت هلال احمر سنقروکلیایی از ارسال 5600 تخته چادر ،پتو و موکت توسط هلال احمر سنقر به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

گزارش مرصاد از ابهام وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان؛

شفاف‌سازی یا ابهام‌سازی! /آیا لیست «دانه‌درشت‌ها» منتشر می‌شود؟

مرصادنیوز: احتمال وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان و ابهامات ایجاد شده در این زمینه نیاز به شفاف‌سازی مسئولان در این مورد دارد و باید دید آیا دولت برای این امر حاضر به انتشار لیست «دانه‌درشت‌ها» هست یا نه.

پربازدیدها