مرصادنيوز:رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه گفت: هدف دولت از واگذاری پروژه‌های عمرانی به سرمایه گذار بخش خصوصی کسب درآمد نیست.
مرصادنیوز: در حالی اخباری مبنی بر پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بر کاهش پایه حقوق شنیده می‌شود که این سازمان معتقد است با اجرایی شدن چنین شرایطی می‌توان اشتغال کشور را توسعه بخشید.
مرصادنیوز: استانداری کرمانشاه با یک واکنش عجولانه در قبال موج انتقادها نسبت به حذف پنهانی مدیران کرمانشاهی و معتدل از مجموعه مدیریت ارشد استان اقدامم به انتشار توضیحاتی کرده است که دلایل و مستندات کذب بودن آن در ادامه بررسی خواهد شد.
مرصاد نیوز: پس احیاء سازمان مدیریت و برنامه ریزی در استانها، چارت چهار معاونته استانداری ها باقی خواهد ماند.
مرصادنیوز: بازگشت اعتبارات ۹۵ میلیارد تومانی استان به خزانه و انکار این موضوع از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مهمترین چالش جلسه کارگروه اشتغال استان کرمانشاه بود.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نمی‌خواهد برخی اطلاعات را در اختیار دستگاه‌های اجرایی بگذارد.

رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد؛

حسینی‌کیا: توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.

پربازدیدها