مرصادنيوز:مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه گفت: کار جمع آوری پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شورای شهر در کرمانشاه با فعالیت ۱۲۰۰ نفر نیرو شروع شده است.
مرصادنيوز: رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه، ایجاد اشتغال در کرمانشاه را مهمترین راهکار در رفع معضل تکدی‌گری عنوان کرد و گفت: در صورت ایجاد اشتغال بازگشت این افراد بسیار کم خواهد بود.
مرصادنيوز:در راستای حمایت شهردار کرمانشاه از هنرهای نمایشی، نشان ویژه خانه تئاتر ایران به شهردار کرمانشاه اعطا شد.
مرصادنيوز: معاون فرهنگی شهرداری کرمانشاه، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری و همچنین همایش ها و جشنواره‌های کشوری برای اوقات فراغت شهروندان خبرداد.
مرصادنيوز: معاون فرهنگی شهرداری کرمانشاه، از برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری و همچنین جشنواره‌های کشوری برای بحث اوقات فراغت شهروندان خبرداد.
مرصادنيوز: عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: بارها اعلام کردیم که دبیرخانه کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کرمانشاه نیاز اساسی به اصلاح ساختار نیروی انسانی دارد اما شهردار به این مسئله بی‌توجه است.
مرصادنيوز: بازار زرگرهای کرمانشاه و کاروانسرای قدیمی کنار آن که عصر امروز در آتش سوختند جزو میراث فرهنگی استان کرمانشاه است.
مرصادنيوز: شهردار کرمانشاه گفت: شهر کرمانشاه برنامه توسعه ندارد و فاقد چشم انداز بیست ساله است.
مرصادنيوز:شهردار کرمانشاه گفت: دیجیتال نبودن نقشه شهر و نداشتن آرشیو الکترونیک از مشکلات شهرداری کرمانشاه است و این وضعیت در شأن مردم نیست.
مرصادنيوز: شهردار کرمانشاه گفت: نوروزگاه های زیبا در نقاط مختلف شهر کرمانشاه برای رفاه حال مسافران و مهمانان نوروزی آماده شده است.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها