مرصادنيوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نوکری واقعی برای اهل‌بیت(ع) را «تلاش برای گسترش روزافزون افکار، خط‌مشی و جهت‌گیری آن بزرگواران در جامعه» دانستند و گفتند: این حرکت، کشور و نظام و مردم را عزتمند و پابرجا و مشکلات را برطرف خواهد کرد.
مرصادنیوز: اینکه بگویند فردای دنیا، فردای مذاکره است، یا از روی ناآگاهی است یا خیانت/ امروز هم روزگار موشک است هم دیپلماسی/ هنگام «اقدام و عمل» برای بهبود اوضاع معیشتی مردم است
مرصادنیوز: یک مداح پیشکسوت اهل بیت (ع) با اشاره به حاشیه‌سازی‌های مولودی‌خوانی با عنوان «می‌ریزه» گفت: مداحان و وعاظ قدیمی تلاش می‌کردند موسیقی مناسب و فاخر ارائه کنند، اما امروز، متأسفانه این دقت منسوخ و مداحی‌ها «ریتمیک» شده است.

مرصادنیوز: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه ضمن تاکید بر حفظ وحدت اسلامی در عزاداری ها گفت: مداحان از سبک و ریتم آهنگ‌های مبتذل غربی در عزاداری ها پرهیز کنند.
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپلذهاب با تاکید بر لزوم بهره گیری مداحان از منابع معتبر و موثق گفت: اخلاص در گفتار و رفتار بایستی اولویت مداحان در مجالس عزاداری اهل بیت (ع) باشد.
مرصادنیوز: همزمان با رسوایی های عناصر اصلاح طلب دولتی در برداشتهای نجومی از بیت المال، حمله به سوگواری ها نیز با بهره گیری از همین فضا ترتیب داده شده است.

مرصاد نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی دالاهو در جلسه مداحان این شهرستان گفت: بصیرت‌افزایی و روشن‌گری وظیفه مداحان به‌ عنوان قشر خاص جامعه است.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ایام محرم فرصتی بسیار ارزشمند برای بیان ارزش‌های واقعه عاشورا و تحکیم مبانی اعتقادی جوانان است.
مرصادنیوز: جمعی از مداحان اهل بیت (ع) بر بالین احمد عزیزی شاعر انقلابی کرمانشاه حاضر شده و از او عیادت کردند.
مرصادنیوز: سومین نشست فصلی مداحان اهل بیت (ع) با حضور آیت الله علماء نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها