مرصادنیوز: فرماندهی تروریست‌های آمریکایی در غرب آسیا (سنتکام) مدعی شد پهپاد آمریکایی که رسانه‌ها خبر از سقوط آن در شمال بغداد داده بودند، سقوط نکرده و بدون هیچ‌گونه آسیبی فرود آمده است.
مرصادنیوز: خبرگزاری «آناتولی» روایتی از یک نشست سری در ابوظبی منتشر کرده که نشان می‌دهد ساقط شدن پهپاد آمریکایی توسط ایران، امارات را به اصلاح سیاست خارجی‌اش واداشته است.
مرصادنیوز: نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ساقط کردن پهپاد متجاوز آمریکایی گفت: این اقدامات عزتمندانه موجبات سربلندی، شکوه و خوشحالی ملت ایران را فراهم آورد.
مرصادنیوز: وزیر دفاع با اشاره به اینکه دشمنان تلاش زیادی کردند تا پای ایران را به مناقشات بکشانند و تنش‌هایی را به وجود آورند، گفت: وقتی اراده جمهوری اسلامی را دیدند به ویژه در هدف قرار گرفتن پهپاد پیشرفته آنها، حساب کار دستشان آمد.
مرصادنیوز: روز پنج‌شنبه 13 تیر با حضور تعدادی از اعضای هیئت رئیسه مجلس اقدام متقابل علیه تهدیدات آمریکا در ستاد نیروی دریایی سپاه پاسداران در بندرعباس از پاسداران ساقط کننده پهپاد آمریکایی تقدیر شد.
مرصادنیوز: امام جمعه موقت تهران گفت: رهگیری و انهدام پیشرفته‌ترین پرنده جاسوسی آمریکاحکایت از راهبرد قطعی جمهوری اسلامی بر مقاومت و فروپاشی اراده متزلزل دشمن است.
مرصادنیوز: جزئیات جدیدی از شکار پهپاد آمریکایی MQ-۴C توسط سپاه منتشر شد.
مرصادنیوز: ۲۵۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن حمایت کامل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل ساقط کردن پهپاد آمریکایی تاکید کردند: سرنگونی این پهپاد معادلات روانی دشمنان را بر هم ریخت.

مرصادنیوز: فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همراه با پهپاد آمریکایی در منطقه یک هواپیمای جاسوسی p۸ آمریکایی نیز بود که این هواپیما ۳۵ نفر سرنشین داشت.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها