مرصادنیوز: تصاویر دومین روز از سومین نمایشگاه شب یلدا در کرمانشاه را از لنز دوربین خبرنگار مرصاد ببینید.
مرصادنیوز: نمایشگاه پوستر اقتصاد مقاومتی با حضور معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در دانشگاه پیام نور اسلام آبادغرب افتتاح گردید.
مرصادنیوز: جمعی از جوانان مسلمان یمن در نجف اشرف نمایشگاهی از جنایات جنگ علیه کودکان بی‌دفاع و مردم این کشور برپا کرده‌اند تا عمق پستی دشمنانشان را به دنیا نشان دهند.
مرصادنیوز: سقف خروج ظروف ساخته شده از نقره بدون نگین به میزان ۵ کیلوگرم و زیورآلات نقره و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی تا میزان سه کیلوگرم برای هر نفر به منظور حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی خارج از کشور با ارائه ضمانت نامه بانکی و وثایق معتبر افزایش یافت.
مرصادنیوز: رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از برپایی نمایشگاه بزرگ "از کربلا تا شام" در محل پارک شاهد شهر کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: به مناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی، نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان اسلام آباد غرب افتتاح گردید.
مرصادنیوز: نمایشگاه آثار هنری کودکان و نوجوانان روانسری در محل کانون پرورش فکری این شهرستان گشایش یافت.
مرصادنیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه از افتتاح نمایشگاه بزرگ «هفته ملی کودک» خبر داد.
مرصادنیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه بزرگ هفته ملی کودک در مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش خبر داد.
مرصادنیوز: مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری کرمانشاه گفت: حمایت از کالای ایرانی اشتغال پایدار را به همراه دارد.

مسئولان همایش معرفی فرصت‌های کرمانشاه پاسخ دهند؛

دستاوردهای همایش چند صدمیلیونی در «اسپیناس پالاس» چه بود؟

مرصادنیوز: مسئولان برگزاری همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کرمانشاه در پایتخت هنوز در مورد خروجی و دستاوردهای شاخص آن و ابهامات موجود توضیح مناسبی به افکار عمومی نداده‌اند.

پربازدیدها