مرصادنیوز: دیدار رییس جمهور کشورمان و نخست وزیر ژاپن از نمایشگاه نودمین سال روابط دیپلماتیک دو کشور که در تهران برقرار شده است.
مرصادنیوز: نمایشگاه خانه مدرن با محوریت محصولاتی نظیر فرش، مبلمان، لوستر و... در محل دائمی نمایشگاه های کرمانشاه آغاز به کار کرد.
مرصادنیوز: هفتمین نمایشگاه ماشین آلات ادوات کشاورزی و سیستم های آبیاری در محل نمایشگاههای بین المللی کرمانشاه در حال برگزاری است.
مرصادنیوز: نمایشگاه خوشنویسی مشق فجر به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با همت انجمن خوشنویسان ایران شعبه اسلام آباد غرب برگزار گردید.
مرصادنیوز: تصاویر دومین روز از سومین نمایشگاه شب یلدا در کرمانشاه را از لنز دوربین خبرنگار مرصاد ببینید.
مرصادنیوز: نمایشگاه پوستر اقتصاد مقاومتی با حضور معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در دانشگاه پیام نور اسلام آبادغرب افتتاح گردید.
مرصادنیوز: جمعی از جوانان مسلمان یمن در نجف اشرف نمایشگاهی از جنایات جنگ علیه کودکان بی‌دفاع و مردم این کشور برپا کرده‌اند تا عمق پستی دشمنانشان را به دنیا نشان دهند.
مرصادنیوز: سقف خروج ظروف ساخته شده از نقره بدون نگین به میزان ۵ کیلوگرم و زیورآلات نقره و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی تا میزان سه کیلوگرم برای هر نفر به منظور حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی خارج از کشور با ارائه ضمانت نامه بانکی و وثایق معتبر افزایش یافت.
مرصادنیوز: رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از برپایی نمایشگاه بزرگ "از کربلا تا شام" در محل پارک شاهد شهر کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: به مناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی، نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان اسلام آباد غرب افتتاح گردید.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها