مرصادنیوز: رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت : بسیج ظرفیت عظیمی برای سازندگی مناطق زلزله زده است وهمه باید مثل بسیجیان سرباز مردم دررسیدن به هدف وآرمان رهبرانقلاب باشیم
مرصادنیوز: مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه گفت: پس لرزه های استان کرمانشاه از مرز ۸۰۰ زلزله گذشت.
مرصادنیوز: نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به مناطق زلزله استان کرمانشاه گفت: تمامی قوای کشور اهم از لشکری و کشوری بسیج شده اند تا هر چه زودتر وضعیت مردم زلزله زده استان کرمانشاه و شهرستان های اطراف آن را بهبود بخشند.
مرصادنیوز: وزیر رفاه گفت: ۷۸ بنگاه بزرگ و تعداد زیادی بنگاه ۲تا ۳نفره براثر زلزله کرمانشاه آسیب دیده و ۱۰ هزار شغل در معرض تهدید قرار گرفته است.
مرصادنیوز: گلزارشهدا و مزار جان باختگان حادثه زلزله در سرپل ذهاب غباروبی و عطرافشانی شد
مرصادنیوز: دقایقی قبل، زلزله‌ای به بزرگی ۳.۳ ریشتر سرپلذهاب از استان کرمانشاه را لرزاند
مرصادنیوز: بامداد امروز، زلزله‌ای به بزرگی ۴.۳ ریشتر ازگله از استان کرمانشاه را لرزاند.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان جوانرود گفت: به ۹۰ درصد منازل روستایی و ۶۰ درصد منازل شهری و مزرعه پرورش ماهی و دامداری جوانرود آسیب جدی وارد شده است.
مرصادنیوز: زمین لرزه‌ای با قدرت ۳.۲ در مقیاس ریشتر ازگله را لرزاند.
مرصادنیوز: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر بحث اسکان و اشتغال و بازگشت زلزله زدگان به زندگی مورد توجه جدی ما قرار دارد.

رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس محبان اهل‌بیت(ع):

ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار نیاز به حضور باشد کمک خواهد کرد/ وحدت امت اسلامی اوجب واجبات است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب فرمودند:جمهوری اسلامی ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار، نیاز به حضور باشد، کمک خواهد کرد و در بیان این موضوع ملاحظه هیچ‌کس را نمی‌کنیم.

پربازدیدها