مرصادنیوز: شهرستان پاوه به عنوان دومین شهر بدون گدای کشور معرفی شد.
مرصادنیوز: در مستند "به بهانه یک اتفاق" با خانواده تروریست هایی که به مجلس حمله کردند گفتگو شده است.
مرصادنیوز: یک رزمنده دفاع مقدس با بیان روایتی متفاوت از حماسه پاوه، خاطراتی را از ایستادگی علمای اهل سنت تا تسخیر غار قوری قلعه توسط منافقین را بازگو کرد.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان پاوه، توقع مردم اورامانات از مسئولین را بیشتر از آنچه انجام می شود دانست و خواستار آزاد شدن تجارت چمدانی برای مردم این مناطق شد.
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان پاوه با اشاره به امنیت موجود در کشور، گفت: سپاه و بسیج ستون فقرات نظام هستند.
مرصاد نیوز: بمناسبت سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی و آغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در شهرستان پاوه نواخته شد.
مرصاد نیوز: امام جمعه پاوه گفت: سکوت در برابر اهانت به پیامبر جایز نیست بلکه باید با وحدت و به دور از تفرقه در برابر توهین به رسول گرامی اسلام قاطعانه ایستاد.
مرصاد نیوز: امام جمعه پاوه با بیان اینکه ما هر روزه شاهد کشتار مسلمانان و وقوع هزار جنایت در دنیاي به ظاهر متمدن هستیم گفت: تجمع سران دنیای کفر در فرانسه که با شعار علیه ارهاب همراه بود در واقع این تجمع ، علیه مسلمانان است.
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان پاوه، اسلام را دین وحدت و برادری معرفی کرد و گفت: با توجه به توطئه های مختلف دشمنان برای ضربه زدن به اسلام، تنها وحدت و همدلی، موجب غلبه بر این توطئه ها خواهد شد.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها