مرصاد نیوز: راهپیمایی روز گذشته ملت ایران به مناسبت 22 بهمن ماه پیام های جدیدی متناسب با وضعیت سیاسی و منطقه ای داشت.
مرصاد نیوز: دولت یازدهم نیز بایستی مانند دولت های گذشته برای برگزاری باشکوه مراسم روز 13 آبان که به عنوان روز اعلام موضع ملت ایران در حوزه سیاست خارجی و مبارزه با استکبار جهانی شناخته می شود، آمادگی لازم را داشته باشد.
مرصادنیوز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی گفت: مردم گوشت 100 هزار تومانی و پراید 40 تا 50 میلیون تومانی را هم دیدند ولی باز به میدان آمدند، چون فرصت‌ها و تهدیدها را می فهمند و می دانند مشکلات مربوط به مدیریت است نه اصل سیستم.
مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را پشتوانه محکم و مردمی نظام اسلامی دانست.
مرصادنیوز: به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی راهپیمایی دانش آموزان مدرسه آزادگان با شعار اسلام آبادغرب در مسیر پایتخت کتاب ایران صورت گرفت.
مرصادنیوز: مردم شهرستانهای استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ضد استکباری 13 آباد حضور پیدا کرده و فریاد "مرگ بر آمریکا" سر دادند.
مرصادنیوز: همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 13 آبان باحضور پرشور مردم ولایی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
مرصادنیوز: به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهرستان سرپل ذهاب آغاز شد و مردم این دیار یک صدا فریاد استکبار ستیزی سر دادند.
مرصادنیوز: مسئولین شهرستان اسلام آبادغرب طی پیام ها و بیانیه‌های جداگانه‌ای از همه اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.
مرصادنیوز: اقشار مختلف بسیج در بیانیه‌های جداگانه‌ای مردم مومن و انقلابی کرمانشاه را به حضور گسترده در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان دعوت کردند.

در پیامی به مناسبت سیل ویرانگر در گلستان و مازندران

رهبر انقلاب: همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان بشتابیم

مرصادنیوز: در پی حادثه سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده، بر کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی به امداد مردم آسیب‌دیده تأکید کردند.

پربازدیدها