مرصاد نیوز: راهپیمایی روز گذشته ملت ایران به مناسبت 22 بهمن ماه پیام های جدیدی متناسب با وضعیت سیاسی و منطقه ای داشت.
مرصاد نیوز: دولت یازدهم نیز بایستی مانند دولت های گذشته برای برگزاری باشکوه مراسم روز 13 آبان که به عنوان روز اعلام موضع ملت ایران در حوزه سیاست خارجی و مبارزه با استکبار جهانی شناخته می شود، آمادگی لازم را داشته باشد.
مرصادنیوز: راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم روزه دار و استکبار ستیز کرمانشاه آغاز شد.
مرصادنیوز: کرمانشاهی ها بعد از اقامه نماز جمعه این هفته در راهپیمایی سراسری نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولین نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی که مقابله مثل حداقلی در برابر نقض عهد و بدقولی های طرفین مذاکره در برجام بود حضوری گسترده داشتند.
مرصادنیوز: مردم استان کرمانشاه همگام با سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی از تصمیم شورای عالی امنیت ملی در مورد تعهدات برجام حمایت کردند.
مرصادنیوز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در بیانیه ای از مردم این استان برای حضور در راهپیمایی سراسری حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
مردم ولایتمدار و جمعی از مسئولان اسلام آبادغرب اقدام دولت آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
مرصادنیوز: مردم استان کرمانشاه پس از اقامه نماز جمعه و همزمان با سراسر کشور در حمایت از سپاه پاسداران و اعلام انزجار از تصمیمات خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه این نهاد انقلابی، به راهپیمایی پرداختند.
مرصادنیوز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی گفت: مردم گوشت 100 هزار تومانی و پراید 40 تا 50 میلیون تومانی را هم دیدند ولی باز به میدان آمدند، چون فرصت‌ها و تهدیدها را می فهمند و می دانند مشکلات مربوط به مدیریت است نه اصل سیستم.
مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را پشتوانه محکم و مردمی نظام اسلامی دانست.

هزینه‌ای که ارسال اطلاعات غلط به عراقی‌ها روی دست کرمانشاه گذاشت!

خسارت‌های بسته ماندن یک مرز رسمی /«سومار» همچنان چشم‌انتظار

مرصادنیوز: بسته ماندن مرز سومار که ظاهرا به خاطر ارسال اطلاعات غلط به طرف عراقی رخ داده هر روز خسارت‌های زیادی را برای کرمانشاه به همراه دارد.

پربازدیدها