مرصاد نیوز: راهپیمایی روز گذشته ملت ایران به مناسبت 22 بهمن ماه پیام های جدیدی متناسب با وضعیت سیاسی و منطقه ای داشت.
مرصاد نیوز: دولت یازدهم نیز بایستی مانند دولت های گذشته برای برگزاری باشکوه مراسم روز 13 آبان که به عنوان روز اعلام موضع ملت ایران در حوزه سیاست خارجی و مبارزه با استکبار جهانی شناخته می شود، آمادگی لازم را داشته باشد.
مرصادنیوز: به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی راهپیمایی دانش آموزان مدرسه آزادگان با شعار اسلام آبادغرب در مسیر پایتخت کتاب ایران صورت گرفت.
مرصادنیوز: مردم شهرستانهای استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ضد استکباری 13 آباد حضور پیدا کرده و فریاد "مرگ بر آمریکا" سر دادند.
مرصادنیوز: همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 13 آبان باحضور پرشور مردم ولایی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
مرصادنیوز: به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهرستان سرپل ذهاب آغاز شد و مردم این دیار یک صدا فریاد استکبار ستیزی سر دادند.
مرصادنیوز: مسئولین شهرستان اسلام آبادغرب طی پیام ها و بیانیه‌های جداگانه‌ای از همه اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.
مرصادنیوز: اقشار مختلف بسیج در بیانیه‌های جداگانه‌ای مردم مومن و انقلابی کرمانشاه را به حضور گسترده در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان دعوت کردند.
مرصادنیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.
مرصادنیوز: راهپیمایی روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان در شهرکرد آغاز و بار دیگر شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در بام ایران طنین انداز شد.

توهم رابطه با آمریکا چه دستاوردی داشت؟

تک و پاتک‌های یک مناظره /آسمان و ریسمان‌بافی زیباکلام در انکار اقتدار وطن

مرصادنیوز: مناظره بین دو تن از چهره‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب در دانشگاه رازی کرمانشاه به محفلی برای ادعاهای موهن و آسمان و ریسمان بافی نماینده اصلاح‌طلب‌ها برای انکار اقتدار وطن تبدیل شد.

آخرین اخبار

پربازدیدها