مرصاد نیوز: راهپیمایی روز گذشته ملت ایران به مناسبت 22 بهمن ماه پیام های جدیدی متناسب با وضعیت سیاسی و منطقه ای داشت.
مرصاد نیوز: دولت یازدهم نیز بایستی مانند دولت های گذشته برای برگزاری باشکوه مراسم روز 13 آبان که به عنوان روز اعلام موضع ملت ایران در حوزه سیاست خارجی و مبارزه با استکبار جهانی شناخته می شود، آمادگی لازم را داشته باشد.
مرصادنیوز: راهپیمایی روز قدس همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان در شهرکرد آغاز و بار دیگر شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در بام ایران طنین انداز شد.
مرصادنیوز: حماسه بزرگ حضور مردم شیراز در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آغاز شد.
مرصادنیوز: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، امروز با شعار «روز جهانی قدس؛ پیروزی جبهه مقاومت؛ عزم ملت فلسطین برای بازگشت» با حضور قشرهای مختلف مردم در ۹۰۰ نقطه ایران اسلامی آغاز شد.
مرصادنیوز: چهلمین مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، امروز با شعار «روز جهانی قدس؛ پیروزی جبهه مقاومت؛ عزم ملت فلسطین برای بازگشت» با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم در ۹۰۰ نقطه ایران اسلامی برگزار می‌شود.
مرصادنیوز: راهپیمایی روز قدس با حضور هزار نفر از مردم روزه دار کشور در تهران و شهرستان ها آغاز شد.
مرصادنیوز: راهپیمایی عظیم روز قدس از ساعت 10 امروز در بیش از ۹۰۰ نـقطـه کشور با حضور مردم روزه‌دار و استکبارستیز ایران اسلامی آغاز شد.
مرصادنیوز: قدس نقطه آغاز هویت مسلمانان در صدر اسلام است غصب آن، ربودن بخشی از هویت اسلامی مسلمانان و ایجاد شکاف در صفوف آنها خواهد شد. قدس نقطه آغاز حذف یک ملت در فلسطین است.
مرصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی تخمین می‌زند فردا در روز جهانی قدس، ده‌ها هزار فلسطینی در مرز غزه تظاهرات کنند و این نگرانی باعث شد تا فرمانده نیروهای جنوبی و مناطق اطراف غزه تغییر کند و رئیس اطلاعات جایگزین او شد.

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:

تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است/ در این جنگ پیروز خواهیم شد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

پربازدیدها