مرصاد نیوز: راهپیمایی روز گذشته ملت ایران به مناسبت 22 بهمن ماه پیام های جدیدی متناسب با وضعیت سیاسی و منطقه ای داشت.
مرصاد نیوز: دولت یازدهم نیز بایستی مانند دولت های گذشته برای برگزاری باشکوه مراسم روز 13 آبان که به عنوان روز اعلام موضع ملت ایران در حوزه سیاست خارجی و مبارزه با استکبار جهانی شناخته می شود، آمادگی لازم را داشته باشد.
مرصادنیوز: کرمانشاهی ها بعد از اقامه نماز جمعه این هفته در راهپیمایی سراسری نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولین نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی که مقابله مثل حداقلی در برابر نقض عهد و بدقولی های طرفین مذاکره در برجام بود حضوری گسترده داشتند.
مرصادنیوز: مردم استان کرمانشاه همگام با سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی از تصمیم شورای عالی امنیت ملی در مورد تعهدات برجام حمایت کردند.
مرصادنیوز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در بیانیه ای از مردم این استان برای حضور در راهپیمایی سراسری حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
مردم ولایتمدار و جمعی از مسئولان اسلام آبادغرب اقدام دولت آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
مرصادنیوز: مردم استان کرمانشاه پس از اقامه نماز جمعه و همزمان با سراسر کشور در حمایت از سپاه پاسداران و اعلام انزجار از تصمیمات خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه این نهاد انقلابی، به راهپیمایی پرداختند.
مرصادنیوز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی گفت: مردم گوشت 100 هزار تومانی و پراید 40 تا 50 میلیون تومانی را هم دیدند ولی باز به میدان آمدند، چون فرصت‌ها و تهدیدها را می فهمند و می دانند مشکلات مربوط به مدیریت است نه اصل سیستم.
مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را پشتوانه محکم و مردمی نظام اسلامی دانست.
مرصادنیوز: به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی راهپیمایی دانش آموزان مدرسه آزادگان با شعار اسلام آبادغرب در مسیر پایتخت کتاب ایران صورت گرفت.

به بهانه سالروز شهادت بزرگمرد عالم اسلام؛

درس‌هایی که علی‌(ع) در حکومت‌‌داری داد /امیرالمومنین الگوی بی چون و چرای ولایتمداری

مرصادنیوز: می‌گویند ابوتراب مرید بی‌چون و چرای ولایت بود و هیچگاه در زمان حیات پیامبر (ص) خطبه‌ای از حضرت علی (ع) نقل نشده است.

پربازدیدها