مرصادنیوز: ساخت ماسک با ظاهری عجیب در فیلیپین را می‌بینید./عکس: AP
مرصادنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از انجام ۱۹ هزار تست تشخیص کووید ۱۹ از ابتدای شیوع کرونا تا کنون در این استان خبر داد.
مرصادنیوز: مدیر گروه کنترل بیماری‌های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۳۳ محدودیت کرونایی به دنبال شیوع کرونا در استان اعمال می شود.
مرصادنیوز: سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2819 مبتلای جدید به ویروس کرونا ظرف 24 ساعت گذشته خبر داد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: طی ۲ هفته گذشته به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی تعداد مبتلایان به کرونا در استان روندی افزایشی داشته و این موضوع نگران کننده است.
مرصادنیوز: محمد نعمتی ملی‌پوش ۲۰ ساله تیم ملی اسکیت جوانان ایران بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت.
مرصادنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود با ادامه این روند تا پایان شهریور ماه ۴۶ درصد از جمعیت استان به کرونا مبتلا شوند.
مرصادنیوز: بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری و الزام حضور کلیه کارکنان در ادارات از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد.
مرصادنیوز: مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: اهدای خون در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵ درصد کاهش داشته است.
مرصادنیوز: مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه گفت: خادمیاران رضوی با تاسی به حضرت رضا (ع) از ابتدای شیوع ویروس کرونا در بخش‌های مختلف خدمات ارائه می دهند.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

آخرین اخبار

پربازدیدها