مرصادنیوز: دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی جمعه‌شب خود، شرایط مقاومت در منطقه و لبنان را به شرایط «شعب‌ أبی‌طالب» تشبیه کرد.
مرصادنیوز: اسامی 61 شهر کشور که در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا قرار دارند منتشر شد.
مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضر نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در بازدید از استودیو ضبط کلاس‌های آنلاین مدارس معراج اندیشه کرمانشاه در جریان اقدامات این مدارس قرار گرفت.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از شهروندان خواست تا در ایامی که شاهد شیوع کرونا هستیم مراقب سودجویی افراد شیاد و کلاهبردار به بهانه جمع‌آوری کمک باشند.
مرصادنیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: مجامع خیرین، موکب‌های اربعین، گروه‌های جهادی، ورزشکاران و… می‌توانند در پویش همدلی و تحقق فرامین رهبر انقلاب نقش آفرینی کنند.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: همان‌طور که مساجد بهترین سنگر در حوادث مختلف محسوب می‌شود، امروز نیز می‌تواند محور جمع آوری کمک برای افراد نیازمند و متضررین از این ویروس منحوس باشد.
مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه از توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کرمانشاهی به همت سپاه استان خبر داد.
مرصادنیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه، پویش همدلی را بهترین راه برای کمک به هم‌نوعان دانست.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: پویش همدلی برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا با مشارکت عمومی در کرمانشاه ایجاد می‌شود.
مرصادنیوز: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: ۱۸ نفر از تشویش کنندگان اذهان عمومی در مورد کرونا شناسایی شدند.

انتقاد کارشناسان از میانبر غلط دولت برای کنترل تورم

حیثیت پول ایران در گرو صفرها

مرصادنیوز: کارشناسان اقتصادی معتقدند که میانبر غلط دولت برای کنترل تورم منجر به بی‌اعتباری پول ملی می‌شود و باید در این سیاست اقتصادی تجدیدنظر کرد.

پربازدیدها