مرصادنيوز: رهبر معظم انقلاب فرمودند: دولت کنونی آمریکا در قضیه توافق هسته‌ای تخلف‌های متعددی تا الان انجام داده است که تازه‌ترین آن تمدید تحریم ده ساله است، اگر این تحریم بشود قطعاً نقض برجام است.
مرصادنیوز: دیدار هیأتی از انصارالله یمن حمایت رسمی و قاطع جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم یمن است.
مرصادنیوز: رهبرمعظم انقلاب نماز عید سعید فطر امسال را در مصلی تهران اقامه کردند.
مرصادنیوز: تصویری از امیر سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم نماز عید سعید فطر در مصلی امام خمینی (ره) تهران به امامت رهبرمعظم انقلاب برگزار شد.
مرصادنیوز: مراسم سی‌امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) با سخنرانی رهبر معظم انقلاب آغاز شد.
مرصادنیوز: سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد ارتحال امام(ره)، منظومه گفتمانی امام را نسخه‌ای جامع برای درمان مشکلات جامعه برشمرد و تاکید کرد: امروز باگذشت سی سال از سفر اخروی ایشان، مقایسه عملکرد رهبرمعظم انقلاب با آن منظومه گفتمانی بیانگر حرکت ایشان درصراط و اصول برآمده از مکتب امام(ره)است.
مرصادنیوز: در سالروز شهادت مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
مرصادنیوز: "من با آقای کروبی یک نسبت فامیلی هم دارم و در دوره‌ای استاد درس ایشان بودم. اجداد ایشان مال گلپایگان بودند و بعد منتقل شدند الیگودرز. انسان شلوغ و نامتعادلی است و مدیریت هم ندارد.تا لمعه(از دروس ابتدایی حوزه) هم بیشتر درس نخوانده است."
مرصادنیوز: شیخ جعفر شجونی ۱۶ آبان سال گذشته پس از عمری مجاهدت درگذشت؛ تسنیم در گزارشی نگاهی به مواضع این روحانی انقلاب خواهد داشت.

مرصادنيوز: مادر احمد عزیزی گفت: پسرم پیش از انتخاب آیت الله خامنه ای به مقام رهبری و از نوجوانی، نور ولایت را در چهره این سید دیده بود.

این راهکار از پیش شکست‌خورده‌ است؛

حذف «فله‌ای» یارانه‌ بگیران؛ کج‌راهه تیم اقتصادی دولت

مرصادنیوز: کارشناسان معتقدند که حذف یارانه‌بگیران بر اساس هزینه‌های خانوارها یک راهکار از پیش شکست خورده است که دولت در پیش گرفته و این بار کج نمی‌تواند اهداف این موضوع را محقق کند.

پربازدیدها