مرصاد نیوز: مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در درگیری میان عراق و سعودی ها حتما غرب طرف سعودی را نخواهد گرفت زیرا سعودی یک نیروی رو به نزول است.
مرصاد نیوز: تحلیلگر ارشد مسائل بین الملل گفت: : بیانیه آمریکایی ها از آنجایی که افکار عمومی در انتظار گام عملی و غرب بود صادر شد و به نوعی آن ها به نفاق سیاسی متوسل شدند زیرا از عبارات 2 پهلو استفاده کرده و تاکید کردند که بعد از 2 ماه تحریم ها عملا برداشته خواهد شد.
مرصاد نیوز: در شرایطی که برخی از نهادها از حل بحران های کشور اظهار ناتوانی کرده اند، بسیج مردمی نشان داده است که به عنوان یک راه حل می تواند در حل این مشکلات نقش مهم ایفا کند.
مرصاد نیوز: بیانیه اخیر وزارت خارجه انگلستان توطئه انگلیسی - آمریکایی تروریست های داعش در منطقه را لو داد.
مرصادنیوز: یک صاحب نظر در مسائل سیاسی رونق تولید داخلی را مانع وابستگی به غرب دانست و برای رسیدن به این هدف بر ارائه مشوق به تولیدکنندگان توسط دولت تاکید کرد.
مرصادنیوز: تحلیلگر مسائل بین‌الملل گفت: سازوکار اعتراض ایران در برجام به گونه‌ای طراحی شد که ایران را به سمت مکانیزم ماشه سوق دهد چون غرب فهمید که ایران هیچ گاه از پای میز مذاکره برنخواهد خاست.
مرصادنیوز: سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا گفت: غرب همواره سعی کرده درآمدهای نفتی ما در عمران، آبادانی و تولید ثروت و اشتغال به کار گرفته نشود برای همین سعی کردند ما را مصرف گرا بار بیاورند و تلاش کردند ما تولیدات آنها را مصرف کنیم.
مرصادنیوز عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مواضع صریح رهبری معظم انقلاب و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی ثابت کردند که همواره در مقابل ظلم ایستاده اند و به هر تهدیدی پاسخ محکم و کوبنده ای می دهند.
مرصادنیوز: رئیس جمهوری روسیه در سخنرانی خود در باشگاه مباحثاتی «والدای» به تشریح سیاست خارجی این کشور و روابط با غرب پرداخت وبخش اعظم سخنان وی انتقاد از خط مشی سیاست خارجی آمریکا بود.
مرصادنیوز: با رجوع به صحیفه امام خمینی و تعمق در متنِ بیانات ایشان، به روشنی نشان می‌دهد که امام خمینی #دوگانه هایی را ایجاد کردند که از طریق آن‌ها می‌توان مرزهای مکتب فکری و عملی ایشان را مشخص کرد.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها