مرصادنیوز: روز بصیرت در کرمانشاه در حقیقت 9 دی ماه نیست بلکه کرمانشاهیان در هفتم و هشتم دی ماه بصیرت خود را به نمایش گذاشته و فتنه گران را ناکام گذاشتند.
مرصادنیوز: امام جمعه سرپل‌ذهاب، کم‌کاری مسئولان، عدم بصیرت سیاسی و عدم اعتقاد به راه امام و شهدا را اضلاع مثلث شوم تهدیدگر انقلاب عنوان کرد.
مرصادنیوز: استاد اخلاق حوزه علمیه گفت: همه ما باید رهرو شهدای معظم انقلاب باشیم و غیرت دینی را در خود پرورش دهیم.
مرصادنیوز: رمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه گفت: اردوهای عملی «آمادگی دفاعی» مدارس کرمانشاه در مرکز آموزشی شهید یاری آغاز شد.
مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند:کارگران در حوادث انقلاب و دفاع مقدس با بصیرت و غیرت در صحنه بودند.
مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند:کارگران در حوادث انقلاب و دفاع مقدس با بصیرت و غیرت در صحنه بودند.
مرصادنیوز: امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه دشمنان در اغتشاشات اخیر قصد داشتند کشور را به ناامنی بکشنانند گفت: ملت ایران با بصیرت و حضور گسترده پاسخ آنها را داد.
مرصادنیوز: حجت الاسلام عسگری درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به حوادث اخیرکشورگفت: فتنه آمریکایی،صهیونیستی وسعودی با بصیرت و اتحاد و هوشیاری مردم ایران اسلامی پایان یافت و ناکامی دیگری برای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب به ثبت رسید.
مرصادنیوز: مردم تبریز با برگزاری راهپیمایی باشکوه، آشوبگری و تخریب اموال عمومی توسط اغتشاشگران را محکوم کرده و تجدید میثاق خویش با ولایت و آرمان‌های انقلاب را به نمایش گذاشتند.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان هرسین گفت: هیچ تهدیدی عزم ما را در خدمت به مردم سست نخواهد کرد و شبانه روز پیگیر مطالبات مردم خواهیم بود.

معرفی گنجینه‌های دوران دفاع مقدس /1

بر بلندای «کورک»/ از بمباران پادگان ابوذر تا همراهی فرمانده عراقی در شناسایی دالامار !

مرصادنیوز: کتاب «بر بلندای کورک» روایتگر خاطرات سرداری از سرداران دوران دفاع مقدس این مرز و بوم است که رشادت‌های رزمندگان در سال‌های حماسه و ایثار را روایت می‌کند.

پربازدیدها