مرصادنيوز: فرمانده معظم کل قوا تأکید کردند: "شروع کردن یک تحریم" با "دوباره شروع کردن آن پس از پایان زمانش" فرقی نمی‌کند و این دومی نیز تحریم و نقض تعهدات قبلی از سوی طرف مقابل است.
مرصادنیوز: فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش تاکید کردند: امروز همه دنیا اعم از دوست و دشمن، بر زبان و در دل خود به عظمت، هوشمندی، شجاعت و اقتدار ملت ایران و نظام اسلامی معترف هستند.
مرصادنیوز: فرمانده کل قوا بر هوشیاری، اقدام بهنگام و به‌کارگیری انواع روشهای متنوع و ابزارهای پیشرفته در پدافند هوایی تأکید و خاطرنشان کردند: دشمن باید بفهمد که اگر تهاجم کند، ضربه محکمی خواهد خورد.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در حوزه دفاعی و در بخش اقتدار کشور از هیچکس اجازه نمی گیریم و متناسب با تدابیر رهبر معظم انقلاب با استحکام در ارکان دفاعی خود توانمندی های خودمان را بالا می بریم.
مرصادنیوز: خوشحالی اهالی حلب از موفقیت‌های ارتش سوریه وپاکسازی روستا ها وشهرک‌ها در غرب وشمال این شهر از لوث تروریست ها در رسانه‌های سوریه منتشر شد.
مرصادنیوز: آنچه در ادامه می خوانید گزارشی از رشادت یک انقلابی کرجی با همراهی مردم مرد آباد کرج است که در انقلاب 57 رقم خورد تا امروز شاهد 41 سالگی انقلاب باشیم.
مرصادنیوز: خبرگزاری فرانسه در گزارشی تأکید کرد که دقایقی پس از آغاز شلیک موشک‌های ایران به پایگاه هوایی عین‌الاسد، سربازان آمریکایی در تماسی گفتند که پهپادهای گران قمیت خود را از دست دادند.
مرصادنیوز: فرمانده کل ارتش با بیان اینکه در سال‌های اخیر نگاه‌های جدیدی در رابطه با سربازی در ارتش حاکم شده است، گفت: والاترین هدف سربازی، تربیت یک شهروند خوب، انقلابی و الگو برای جوانان است.
مرصادنیوز: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید مردم را باور کنیم، اگر پشتوانه‌ای مردمی داشته باشیم، قطعا مردم مانند سیلی، سیل مشکلات را خواهند شست، معتقدم علم، مشارکت و باور و اعتقاد به مردم، تمامی مشکلات را حل می‌کند.
مرصادنیوز: سامانه راداری پیشرفته فلق توسط نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اورهال شد.

سینه ستبر ایران امروز هم حماسه ساز می شود؛

استقبال خوب کرمانشاهی‌ها از انتخابات/ حضور پررنگ رای اولی‌ها

مرصادنیوز: کرمانشاهی ها استقبال خوبی از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند.

پربازدیدها