مرصادنيوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام تسلیت خود در پی درگذشت هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کردند که اکنون این مبارز کهنسال در محضر محاسبه‌ی الهی با پرونده‌ای مشحون از تلاش و فعالیت گوناگون قرار دارد، و این سرنوشت همه‌ ما مسئولان جمهوری اسلامی است.
مرصادنیوز: هاشمی رفسنجانی در حالی به پرداخت یارانه ها انتقاد کرده است که پیش تر انتقادی به حقوق های نجومی مطرح نکرد.
مرصاد نیوز: لیستی که از آن با عنوان کاندیداهای مورد حمایت هاشمی یاد شده بود، بارها از سوی افراد حاضر در این لیست تکذیب شده است.
مرصاد نیوز: سرویس سیاسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد در این نوشتار به چرایی لزوم رد صلاحیت اکبر رفسنجانی برای کاندیداتوری در مجلس خبرگان رهبری پرداخته است.
مرصاد نیوز: پس از اعلام حکم مهدی هاشمی، شخص اکبر هاشمی رفسنجانی به نظر می رسد با هدف تغییر حکم مجازات فرزندش اقدام به بیان سحنانی عجیب کرده است.
مرصاد نیوز: هاشمی رفسنجانی که در سوابق خود دارای ارتباطات گسترده با حکومت آل سعود است، در مقابل حکم اعدام آیت الله شیخ نمر تاکنون سکوت اختیار کرده است.
مرصادنیوز: قاضی ناصر سراج از سازمان بازرسی کل کشور می رود و حجت الاسلام درویشیان جایگزین وی خواهد شد.
مرصادنیوز: در جدیدترین بهانه برای جلوگیری از فراموشی یاد هاشمی، مراسمی تحت عنوان خنده‌دار «سالگرد افتتاح نخستين خانه‌موزه آيت‌الله هاشمی» در روز پنجشنبه به میزبانی حسن خمینی در حسینیه جماران برگزار شده است.
مرصادنیوز: حسن روحانی، که ناقل اخبار تهدیدهای امنیتی برای هاشمی و اعضای مجلس خبرگان بود. بخشی از برنامه‌های منافقین را برای عملیات پس از ارتحال امام، این بار در یک تریبون عمومی بیان کرد.

سینه ستبر ایران امروز هم حماسه ساز می شود؛

استقبال خوب کرمانشاهی‌ها از انتخابات/ حضور پررنگ رای اولی‌ها

مرصادنیوز: کرمانشاهی ها استقبال خوبی از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند.

پربازدیدها