مرصادنيوز: شهردار تهران گفت: امروز با عملکرد ضعیف در عرصه اقتصادی دشمن برای ضربه زدن به کشور در این میدان امیدوار شده است و هستند خانواده هایی که برای حداقل های زندگی در فشارند.
مرصادنیوز: محمدباقر قالیباف در مراسم افتتاح واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان روستای الیاسی دشت‌ذهاب شرکت کرد.
مرصادنیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رانت خواری، فساد و تبعیض فرصت طلبان ۴ درصدی زمینه سوء استفاده ضد انقلاب را فراهم کردو نگرانم اینها پس از نشستن غبار اغتشاشها باز هم مطالبات مردم را نبینند.
مرصادنيوز: در حالی که نمایندگان نامزدهای دولتی همچنان از مناظره طفره می روند، تیم اقتصادی "قالیباف" و "رئیسی" طی اطلاعیه‌‌های جداگانه اعلام کردند که برای مناظره تیم اقتصادی روحانی آمادگی دارند.

مرصادنيوز:رسانه‌های جهان در گزارش‌های خود به موضوعات مختلف از جمله موضوع افزایش شور انتخاباتی در ایران تا نگرانی طرف‌های خارجی در خصوص نتایج انتخابات پرداختند.
مرصادنيوز: محمدباقر قالیباف شهردار تهران به لغو زنده مناظره‌های انتخاباتی اعتراض کرد.
مرصادنيوز:شهردار تهران گفت: کشور ما امروز دچار یک چالش بزرگ مدیریتی است و در مدیریت کشور روحیه تحول وجود ندارد و این مدیریت، نشسته، خسته و بسته است.
مرصادنيوز:مقصودی در تبیین شاخصه های مدیریت اجرایی عنوان کرد: مدیر اجرایی کسی است که به راحتی در کشور می تواند 3 ضلع منابع طبیعی، نیروی انسانی و منابع پولی و مالی را به هم نزدیک کند و قطعا می گویم قالیباف در شهرداری تهران چه در دولت روحانی و چه در دولت احمدی نژاد توانست قطار اقتصاد مقاومتی را با تمام کمبودها و تحریم های موجود، در ریل خود به حرکت درآورد و با مدیریت جهادی و انقلابی، شهرداری تهران را مدیریت کند.
مرصادنيوز:یکی از کاندیداهایی که حضور وی از مدت ها پیش بر سرزبان ها بود، محمد باقر قالیباف شهردار تهران است که اتفاقا 4 سال پیش و در جریان انتخابات سال 92 نیز جزو کاندیداهای اصلی بود و بعد از حسن روحانی نیز در جایگاه دوم از نظر میزان رای قرار گرفت.

در گفتگوی مرصاد با نمایندگان مجلس کرمانشاه مطرح شد

آزادی و تسریع درمان شیخ زکزاکی؛ مطالبه‌ای از پارلمان نیجریه

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پیامی خواستار آزادی و پیگیری درمان شیخ زکزاکی از پارلمان نیجریه شدند.

در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کرمانشاه؛

امیری رئیس شورا باقی ماند / سخنگو عوض شد

رییس سازمان بسیج حقوقدانان کرمانشاه:

ستاد مطالبه‌گری حقوق عامه راه‌اندازی شده است

پربازدیدها