مرصادنيوز: شهردار تهران گفت: امروز با عملکرد ضعیف در عرصه اقتصادی دشمن برای ضربه زدن به کشور در این میدان امیدوار شده است و هستند خانواده هایی که برای حداقل های زندگی در فشارند.
مرصادنیوز: محمدباقر قالیباف در مراسم افتتاح واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان روستای الیاسی دشت‌ذهاب شرکت کرد.
مرصادنیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رانت خواری، فساد و تبعیض فرصت طلبان ۴ درصدی زمینه سوء استفاده ضد انقلاب را فراهم کردو نگرانم اینها پس از نشستن غبار اغتشاشها باز هم مطالبات مردم را نبینند.
مرصادنيوز: در حالی که نمایندگان نامزدهای دولتی همچنان از مناظره طفره می روند، تیم اقتصادی "قالیباف" و "رئیسی" طی اطلاعیه‌‌های جداگانه اعلام کردند که برای مناظره تیم اقتصادی روحانی آمادگی دارند.

مرصادنيوز:رسانه‌های جهان در گزارش‌های خود به موضوعات مختلف از جمله موضوع افزایش شور انتخاباتی در ایران تا نگرانی طرف‌های خارجی در خصوص نتایج انتخابات پرداختند.
مرصادنيوز: محمدباقر قالیباف شهردار تهران به لغو زنده مناظره‌های انتخاباتی اعتراض کرد.
مرصادنيوز:شهردار تهران گفت: کشور ما امروز دچار یک چالش بزرگ مدیریتی است و در مدیریت کشور روحیه تحول وجود ندارد و این مدیریت، نشسته، خسته و بسته است.
مرصادنيوز:مقصودی در تبیین شاخصه های مدیریت اجرایی عنوان کرد: مدیر اجرایی کسی است که به راحتی در کشور می تواند 3 ضلع منابع طبیعی، نیروی انسانی و منابع پولی و مالی را به هم نزدیک کند و قطعا می گویم قالیباف در شهرداری تهران چه در دولت روحانی و چه در دولت احمدی نژاد توانست قطار اقتصاد مقاومتی را با تمام کمبودها و تحریم های موجود، در ریل خود به حرکت درآورد و با مدیریت جهادی و انقلابی، شهرداری تهران را مدیریت کند.
مرصادنيوز:یکی از کاندیداهایی که حضور وی از مدت ها پیش بر سرزبان ها بود، محمد باقر قالیباف شهردار تهران است که اتفاقا 4 سال پیش و در جریان انتخابات سال 92 نیز جزو کاندیداهای اصلی بود و بعد از حسن روحانی نیز در جایگاه دوم از نظر میزان رای قرار گرفت.

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها