مرصاد نیوز: عاشورای سال 88 حوادثی رخ داد که خون شیعیان ایرانی بار دیگر به جوش آمد. در این روز بود که یزیدیان برای انتقام گیری از تفکر حسینی بار دیگر جبهه تشکیل دادند و به میدان آمدند.
مرصادنیوز: با نگاهی مستند به مبانی قانونی حصر سران فتنه به عنوان عناصر بر هم زننده امنیت ملی می توان استدلال کرد که برخی تلاش ها از سوی معدودی از فعالان سیاسی و البته برخی از اعضای دولت در واقع تلاش برای قانون شکنی است.
مرصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه تحریم شرکت‌های پتروشیمی ایران را شدیداً محکوم و آن را مصداق تروریسم اقتصادی خواند و گفت: تنها یک هفته صبر نیاز بود تا پوچ بودن ادعای ترامپ برای مذاکره ثابت شود.

مرصادنیوز: روزنامه شرق به افشاگری‌های اخیر موسوی خویینی‌ها درباره هاشمی رفسنجانی واکنش نشان داد و نوشت "بسیاری از نیروهای سیاسی اصلاح‌گر امروز، در دهه نخست انقلاب مواضعی رادیکالی داشتند."
مرصادنیوز: محمدحسین صفارهرندی وزیر ارشاد دوران فتنه ۸۸ جزئیات جدیدی از جلسه میرحسین موسوی با رهبر معظم انقلاب را پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم تشریح کرد.
مرصادنیوز: "به موسوی گفتم شما نتایج انتخابات را آرام بپذیرید؛ اگر اعتراضی هم هست مطرح کنید تا رسیدگی شود. ایشان گفت من نمی‌گویم تقلب شده اما تخلف شده است...".
مرصادنیوز:  یک کاربر فضای مجازی در توئیتر درباره اتفاقات سال ۸۸ نوشت:
مرصادنیوز: کرباسچی «ماه عسل با روحانی» را انکار کرد: ما از اول منتقد دولت بودیم!
مرصادنیوز: محمدرضا تاجیک با اشاره به سقوط مقبولیت و مشروعیت اصلاح طلبها به تحلیل گفتمانی اصلاحات پرداخت.
مرصادنیوز: "اینها به‌ راحتی رفت‌وآمد می‌کنند با نزدیکان و اقوام خود دیدار دارند؛ مسافرت می‌روند و زندگی عادی دارند. منتهی برای دیدار یا جلسه‌ای که امکان توطئه علیه امنیت باشد محدودیت دارند."

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها