مرصادنیوز: روز بصیرت در کرمانشاه در حقیقت 9 دی ماه نیست بلکه کرمانشاهیان در هفتم و هشتم دی ماه بصیرت خود را به نمایش گذاشته و فتنه گران را ناکام گذاشتند.
مرصادنيوز: رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران گفت: دشمن به دنبال محدود کردن کشور در رشد فناوری از جمله هسته ای است و از ابزارهایی مثل فتنه ۸۸ و محدودیت های ناشیاز توافق هسته ای استفاده می کند.
مرصاد نیوز: فرمانداران دولت تدبیر و امید در استان کرمانشاه بر جایگاه حماسه 9 دی ماه سال 88 در راستای مقابله با فتنه گران تاکید کردند.
مرصاد نیوز: اگر مسئولان محترم دستگاه قضایی پای درد دل همین مردم عامی کوچه و خیابان بنشینند و با تمام وجود لمس کنند که در آن 8 ماه فتنه کسبه و بازاریان و تجار چه زیان‌های مالی را مرتکب شدند و دلسوزان نظام اسلامی چقدر خون دل خوردند، بعید است دیگر در محاکمه قانونی سران اصلی فتنه تعللی به خود راه می‌دادند.
مرصاد نیوز: با معرفی فخرالدین احمدی دانش آشتیانی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، مشخص شد که جریان فتنه یک گزینه فتنه گر دیگر را به رئیس جمهور تحمیل کرده است.
مرصاد نیوز: عاشورای سال 88 حوادثی رخ داد که خون شیعیان ایرانی بار دیگر به جوش آمد. در این روز بود که یزیدیان برای انتقام گیری از تفکر حسینی بار دیگر جبهه تشکیل دادند و به میدان آمدند.
مرصادنیوز: با نگاهی مستند به مبانی قانونی حصر سران فتنه به عنوان عناصر بر هم زننده امنیت ملی می توان استدلال کرد که برخی تلاش ها از سوی معدودی از فعالان سیاسی و البته برخی از اعضای دولت در واقع تلاش برای قانون شکنی است.
مرصادنیوز: رئیس اسبق صدا و سیما ضمن یادآوری اینکه فتنه 88 فتنه خواص بود، خاطرنشان کرد: کسانی هم بودند که جاهلانه وارد این فضای فتنه شدند و گول برخی ظواهر را خوردند اما حقیقت این بود که برخی خواص آگاهانه وارد این میدان شدند.
مرصادنیوز: کلیپ روایت رهبر انقلاب از ماجراهای فتنه سال 88 ،کاری از مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در دسترس است.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها