مرصاد نیوز: ابراز افتخار اهالی یک روستا به روستایی بودن و انقلابی بودن خود به وسعت تمام داشته های یک ملت انقلابی است. در یکی از روستاهای سرپلذهاب خانواده ای زندگی می کنند که 17 شهید را تقدیم انقلاب کرده است.
مرصادنیوز: فرماندار الیگودرز گفت: به دلیل نبود راه دسترسی اکنون از طریق بالگرد امدادرسانی و همچنین توزیع موادغذایی به این 15 روستا صورت می‌گیرد.
مرصادنیوز: مدیرگروه سلامت محیط و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: ۹۸ درصد از روستاهای کرمانشاه به آب آشامیدنی سالم دسترسی دارد.
مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: ۲۰۰ روستای استان کرمانشاه تا اواخر سال جاری به شبکه گاز متصل می‌شوند.
مرصادنیوز: «فرود نعمتی» بی تردید متفاوت ترین معلم این روزهای نظام آموزش و پرورش است. معلمی که با تلاش های خستگی ناپذیرش، نام مدرسه روستایی شهدای محراب در منطقه ای کوهستانی و دورافتاده را جهانی می کند.
مرصادنیوز: جمعی از فعالان دانشجویی اردوهای جهادی دانشگاه تهران با حضور در دفتر دکتر سعید جلیلی با وی دیدار و گفتگو کردند.
مرصادنیوز: معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه گفت: ۵۵ روستا در معرض خطر قرار دارند و باید جابجا شوند و تعداد ۱۷ روستا نیاز به جابجایی کامل دارد.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت: نخستین جشنواره کشوری شیره سیب در شهرستان صحنه با استقبال گردشگران برگزار شد.
مرصادنیوز: رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان کرمانشاه گفت: ۱۲۰ خانه ورزش روستایی در استان کرمانشاه احداث خواهد شد.
مرصادنیوز: جشنواره بازی‌های بومی محلی در روستای بدون دخانیات «دوچقا درویش» از توابع استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

نماینده مردم سنقر در مجلس:

اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

پربازدیدها