مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: امروز بزرگترین منکر بدبین کردن مردم نسبت به نظام و ناامید کردن آنها است.
مرصادنیوز: دومین مانور تذکر لسانی طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر به همت ستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر شهرستان در اسلام آبادغرب برگزار شد.
مرصادنیوز: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تهران گفت: عده‌ای از زیر بار امر به معروف و نهی از منکر می‌گریزند به این بهانه که یا تأثیر ندارد و یا شرایط جامعه ایجاب نمی‌کند که البته هر دو بهانه قابل قبول نیست.
مرصادنیوز: مانور تذکر لسانی امربه معروف ونهی از منکر با حضور 6 گروه از طلایه داران این فریضه الهی در اسلام آبادغرب اجرا گردید.
مرصادنیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت : امربه معروف و نهی منکر درکمپهای اسکان موقت از ضروریات جلوگیری از ناهنجاریهای اجتماعی است تا دشمن را از رسیدن به اهدافش ناکام گذاریم.
مرصادنیوز: فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : رفتار عملی بهترین تأثیر تبلیغی را در احیا امر به معروف و نهی از منکر دارد.
مرصادنیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : فضای مجازی و وجود هزاران کانال تلگرامی از هر طیف، طبقه، سلیقه، دین و دیدگاهی، چنان زندگی مردم کشور را تحت سلطه گرفته که برای روشن شدن فضای منکر از معروف کار سخت و پیچیده ای فرا روی ما قرار می دهد.
مرصادنیوز: کارگاه آموزشی «شیوه های امر به معروف و نهی از منکر» با حضور کارکنان و مدیران محترم دانشگاه رازی همزمان با هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور دویست و نه نفر از در سالن شهید دکتر علیمحمدی دانشکده علوم برگزار شد.
مرصادنیوز: امام جمعه شهر روانسر امر به معروف و نهی از منکر رمز پایداری و برپایی دستورات الهی دانست.
مرصادنیوز: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تجمع سراسری گروه‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر در تهران در تاریخ جمعه 31 شهریور پس از نماز جمعه، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها