مرصادنیوز: یادواره شهید شیرودی، عقاب تیزپرواز هوانیروز در سالهای دفاع مقدس برگزار شد.
مرصادنیوز: مراسم چهلمین سالگرد شهادت سپهبد محمد ولی قرنی با حضور جمعی از فرماندهان ارتش در مسجد امام خمینی(ره) ستاد ارتش برگزار شد.
مرصادنیوز: سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی گفت: روحیه جهادی و شهادت‌طلبی را یکی از دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب دانست و گفت: وقتی جوانان ایران متوجه شدند دشمن در صدها کیلومتر آن طرف‌تر به اهل بیت اهانت می‌کند راهی سوریه و عراق می‌شود و به دفاع می‌پردازد.
مرصادنیوز: با حضور فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف مراسم یادواره 135 شهید والامقام شهرستان روانسر بمناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.
مرصادنیوز: مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی نوروزی، اولین شهید مدافع حرم استان کرمانشاه برگزار شد.
مرصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: خداوند ویژگی های مومن واقعی را فرموده است که کسانی هستند که با جان و مال خود در راه خدا جهاد می کنند؛ از مصادیق این موضوع همین شهدای فاتحین هستند.
مرصادنیوز: یادواره ١٨٠٠شهید مناطق عملیاتی سرپلذهاب و یادبود جانباختگان زلزله سال گذشته در سرپلذهاب برگزار شد.
مرصادنیوز: پیش از ظهر امروز با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولین شهرستان مراسم آبروی محله یادواره شهدای بخش حمیل از توابع اسلام آبادغرب برگزار شد.
مرصادنیوز: مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمانشاه از برگزاری یادواره سراسری شهید محمد حسین ذوالفقاری و زینب کمایی و ۳۶ هزار دانش‌آموز شهید در هفته بسیج خبر داد.
مرصادنیوز:مراسم یادواره شهید دهستان حسن آباد باحضور مسئولین، خانواده معظم شهدا، بسیجیان و مردم شهیدپرور این دهستان برگزارشد.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها