مرصادنیوز: شیوه مقابله با آتش سوزی در جنگل های کرمانشاه بیانگر عملکرد نامطلوب مجموعه های مرتبط با آن است.
مرصاد نیوز: فعالیت های عجیب و به دور از ابتکار عمل معصومه ابتکار در سازمان تحت مسئولیت خویش انتقاد های گسترده ای را در پی داشته است.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ار وقوع آتش سوزی در سطح هشت هکتار از اراضی کشاورزی روستاهای اطراف شهرستان صحنه خبر داد.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان روانسشر در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ هکتار از مزارع ، باغات و مراتع بخش مرکزی شهرستان روانسر در آتش سوخت.
مرصادنیوز: با تلاش پرسنل منابع طبیعی و نیروهای مردمی بسیج، هلال احمر و دیگر ادارات آتش سوزی اراضی ملی پلاک لرینی و بره سیله در شمال اسلام آباد غرب مهار شد.
مرصادنیوز: آتش‌سوزی نفتکش"کوکوکا کوریجس"که با پرچم پاناما از عربستان به سمت سنگاپور در حرکت بود به طور کامل خاموش شده است. البته آتش شناور دوم که از مبدا الرویس قطر به سمت تایوان در حرکت بود هنوز خاموش نشده است.
مرصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه علت ۹۰ درصد آتش سوزی‌های اخیر اراضی استان را عامل انسانی دانست.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان تبریز گفت: در آتش‌سوزی چهارشنبه شب بازار تاریخی و سنتی تبریز 120 مغازه راسته ایکی قاپیلار، آسیب دیده است.
مرصادنیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از افزایش ۸۹ درصدی گستره آتش سوزی در جنگل ها و مراتع استان خبر داد.
مرصادنیوز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی از اطفا حریق بازار اسلامی کرمانشاه با عملکرد به موقع آتش نشانان خبر داد.

مسئولان پاسخگو باشند؛

استخدام‌های اتوبوسی در استانداری کرمانشاه؟!

مرصادنیوز: استخدام‌های اتوبوسی ظاهرا به استانداری کرمانشاه رسیده است و مسئولان این نهاد دولتی قصد دارند حدود 20 نفر را بدون ضابطه و آزمون استخدامی جذب کنند.

پربازدیدها