مرصادنیوز: شیوه مقابله با آتش سوزی در جنگل های کرمانشاه بیانگر عملکرد نامطلوب مجموعه های مرتبط با آن است.
مرصاد نیوز: فعالیت های عجیب و به دور از ابتکار عمل معصومه ابتکار در سازمان تحت مسئولیت خویش انتقاد های گسترده ای را در پی داشته است.
مرصادنیوز: مراتع و جتگلهای منطقه سردره پاوه دچار حریق شد.
مرصادنیوز: اطلاعات به دست آمده حکایت از آن دارد که ساختمانی که روز گذشته در خیابان جمهوری-فردوسی طعمه حریق شد ساختمان بازار متشکل ارزی بوده است.
مرصادنیوز: انبار یک واحد ارائه کننده گاز مایع در قم که به صورت غیر مجاز فعالیت داشته به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی و نداشتن استانداردهای لازم دچار حریق شد که در این حادثه تعدادی از کپسول های گاز مایع منفجر شدند.
مرصادنیوز: تعدادی از مغازه ها و کارگاه‌های چوب بری و انبار آنها در بخشی از بازار کهنه قم که قدمت آن به دوران صفویه و قاجار باز می گردد دچار حریق شد و در آتش سوخت.
مرصادنیوز: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: حریق میدان حسن‌آباد حدود ٢٠ دقیقه دیر کشف و از سوی شهروندان به آتش نشانی اعلام شد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ار وقوع آتش سوزی در سطح هشت هکتار از اراضی کشاورزی روستاهای اطراف شهرستان صحنه خبر داد.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان روانسشر در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ هکتار از مزارع ، باغات و مراتع بخش مرکزی شهرستان روانسر در آتش سوخت.
مرصادنیوز: با تلاش پرسنل منابع طبیعی و نیروهای مردمی بسیج، هلال احمر و دیگر ادارات آتش سوزی اراضی ملی پلاک لرینی و بره سیله در شمال اسلام آباد غرب مهار شد.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها