مرصاد نیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان رازی تهران گفت: آمار بالای جراحی های زییابی در میان جوانان ایرانی محصول تهاجم فرهنگی غرب است که معیارهای زیباشناختی را تغییر داده است.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: خیلی برنامه مدرن و قوی برای جوانان در استان نداریم.
مرصادنیوز: درحالی شهرداری تهران این بیلبوردها را از سطح شهر جمع آوری کرد که در گذشته شاهد نصب بیلبوردهای سیاسی و حتی با نوشته های سخیف در سطح پایتخت بوده ایم.
مرصادنیوز: عضو مجمع تشخص مصلحت نظام با بیان اینکه در نواصولگرایی به دنبال راه اندازی جریان سوم نیستیم، گفت: قصد ما این است که این جریان تبدیل به نگرش و باور شود و همان خواسته هایی که امام(ره) برای اسلام سیاسی و مردم داشتند را اجرایی کنیم.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه بر لزوم تدوین برنامه جامع برای پیشبرد اهداف جوانان در کرمانشاه تاکید کرد.
مرصادنیوز: رئیس کمیته امداد کشور از افزایش ۲ برابری سقف پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برای جوانان مددجو خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده کل ارتش با بیان اینکه در سال‌های اخیر نگاه‌های جدیدی در رابطه با سربازی در ارتش حاکم شده است، گفت: والاترین هدف سربازی، تربیت یک شهروند خوب، انقلابی و الگو برای جوانان است.
مرصادنیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: مبنای بیانیه گام دوم انقلاب، قرآن کریم، سیره اهل بیت(ع) و تحقیقات علمی است و رهبر معظم انقلاب با توجه به اهداف عالی نظام، محور های اصلی سرفصل های متعدد این بیانیه حکیمانه را جوانان قرار داده است.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه بسیاری از رسوم و سنت های زیبای ایرانی اسلامی در حال از بین رفتن است، گفت: جوانان ما گرفتار سبک زندگی وارداتی هستند.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها