مرصادنیوز: در حالی که حسن روحانی درواکنش به لغو سخنرانی کم اهمیت مطهری از آن به عنوان مایه شرمساری یاد کرده بود، در مقابل بحران خوزستان که زندگی مردم این استان را تحت تاثیر قرار داده، چنین واکنشی نداشته است.
مرصادنیوز: شواهد به خوبی نشان می دهد که رقیب های حسن روحانی علیه سید ابراهیم رئیسی بر نتیجه انتخابات تاثیرگذار بوده است.
مرصادنیوز: روز گذشته در حالی روشنگری هایی در خصوص املاک روحانی و جهانگیری صورت گرفت که پیش از این افشای حقوق های نجومی در دولت یازدهم خبرساز شده بود.
مرصادنیوز: چندی پیش بود که روحانی در یکی از سخنرانی هایش به موضوع بورسیه ها طعنه ای زد اما حالا مدرک دکتری او زیر سوال رفته است.
مرصادنیوز: دوازدهمین دوره رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری شاهد بداخلاقی های جدیدی از سوی یکی از کاندیداهاست.
مرصاد نیوز: اعتراض روز گذشته کارگران به حسن روحانی نشان داد که در زندگی کارگران در دوران فعالیت دولت یازدهم مشکلات جدی به وجود آمده است.
مرصادنیوز: مسئله حقوق های نجومی که در کشور بازتاب گسترده ای داشت، در تعیین رئیس دوازدهمین دولت نقش ویژه ای ایفا می کند.
مرصادنیوز: توهین و اهانت به امام رضا(ع) و مدافعین حرم در ستادهای روحانی مسئله ای است که شخص حسن روحانی بایستی در خصوص آن ها پاسخگو باشد.
مرصادنیوز: ادامه فعالیت انتخاباتی روحانی و جهانگیری با احتمالاتی روبروست که می تواند نتایج مثبت و منفی برای جریان دولت و اصلاح طلبان داشته باشد.
مرصادنیوز: توضیحات عضو کمیته بررسی تحصیل حسین فریدون نشان می دهد که برخی از مجموعه های دولتی تخلفاتی داشته اند.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها